امروز : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 24
۲۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98400
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش به همراه معاونان این وزارتخانه صبح ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش به همراه معاونان این وزارتخانه صبح امروز در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی حضور یافت.

حضور وزیر آموزش و پرورش در مجلس به جهت عدم برگزاری آزمون استخدامی مربیان پیش دبستانی نبود و بیشتر بحث‌ها پیرامون مشکلات موجود در استان‌ها در حوزه تعلیم و تربیت بود.

حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش، علی زرافشان معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش، محمد دیمه ور،معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش، مرتضی رئیسی معاون عمرانی و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، حجت الاسلام و المسلمین مصطفی ناصری زنجانی معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش و محمود مهرمحمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان در جلسه امروز کمیسیون آموزش مجلس به همراه وزیر آموزش و پرورش حضور داشتند.

محور اصلی این نشست موضوع سفرهای استانی، اردوگاه‌ها، دانشگاه فرهنگیان، موضوع ابتدایی، هنرستان‌ها و کمبود فضاهای آموزشی از جمله صحبت‌های مطرح شده بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار