امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98405
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، جواد زاده با تأکید بر ضرورت فراهم کردن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، جواد زاده با تأکید بر ضرورت فراهم کردن بسترهای مناسب برای شادی، هیجان و لبخند خانواده‌ها، بویژه جوانان و نوجوانان ایرانی گفت: پروژه‌های ملی مراکز فرهنگی تفریحی با حمایت مسئولان و دستگاه های ذیربط فرصت‌های بی بدیلی برای تفریح و ماجراجویی جوانان و موجبات غنی شدن اوقات فراغت آنان را فراهم خواهد کرد.

مدیر عامل یکی از پروژه‌های ملی فرهنگی تفریحی کشور با اشاره به راه اندازی بزرگترین پروژه تفریحی، هیجانی ، سرگرمی و ماجراجویی در دهکده سیب آنرا فرصتی برای تفریحات سالم جوانان در کنار خانواده‌ها دانست و افزود: در این دهکده برای تفریح و هیجان کودکان و نوجوانان، چرخ فلک‌های عظیم و بازی‌های هیجان انگیز در نظر گرفته شده است تا بتوانند لحظات مفرحی را سپری کنند. ضمن این که برای فصل زمستان و سایر فصول سال نیز امکانات و تجهیزات سرگرمی و بازی پیش بینی شده است.

جوادزاده با اشاره به اینکه غنی شدن اوقات فراغت جوانان دغدغه مسئولان کشور است اظهار داشت: غنی سازی این دوران نیاز به برنامه ریزی‌های بلند مدت دارد و ما تلاش کردیم در این پروژه خلأهای موجود در این حوزه را برطرف کنیم.

وی با بیان اینکه جوانان به محیط‌‌ هایی برای تخلیه هیجانات خود نیاز دارند افزود: یکی از مواردی که باید در ایجاد تفریحات برای جوانان به آن دقت کرد رعایت سبک زندگی اسلامی، ایرانی است. باید تلاش شود در کنار امکانات تفریحی و ورزشی برنامه‌های آموزشی نیز در راستای ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی ارائه شود.

جوادزاده افزود: مسئولان و دست اندرکاران حوزه جوانان باید به دنبال ایجاد فضاهایی باشند که بتواند اوقات پر از شادی و لبخند را برای جوانان فراهم کند و هم اکنون خوشبختانه در بدنه دولت عزم جدی برای حمایت از اینگونه پروژه‌ها وجود دارد که به سرمایه‌گذاران این صنعت کمک شایانی می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها