امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98406
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در این بیانیه آمده است: در جهان مدعی صلح و امنیت، در دنیای انباشته از سازمانها و محافل حقوق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در این بیانیه آمده است: در جهان مدعی صلح و امنیت، در دنیای انباشته از سازمانها و محافل حقوق بشری، قتل عام ناجوانمردانه بیش از 400 شهروند و برجا ماندن 3000 زخمی در نوار غزه، سندی آشکار بر نقض هنجارها و قوانین حقوق بین الملل است.
قطعه زمینی آمیخته با خون کودکان و زنان و سالخوردگان، فریاد برخواهد آورد که کجایند آزاداندیشان و حامیان تمدن بشری؛ و سکوت در برابر آنانکه بر طبل آتش افروزی می‌کوبند، همنوایی با جنایت آنهاست.
برماست که به حکم ارزش‌های الهی و آموزه‌های دینی و با وظیفه انسانی، ملی و تاریخی خود، این جنایات وحشیانه را محکوم کنیم و ضمن اعلام همدردی با مردم مظلوم فلسطین، از دولت-های جهان بویژه از دولت‌های مسلمان بخواهیم که با قطعنامه‌های تاثیرگذار و اعمال قوانین جدی، در برابر این ظلم آشکار به اقدامی عملی دست یابند.  و سیعلم الذین ظلموا ایّ منقلب ینقلبون.
معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی در آستانه روز جهانی قدس، همه اقشار و گروه های جامعه را برای حضور پر شور در راهپیمایی این روز بزرگ فراخواند؛ تا بدین وسیله حمایت خود را از مقاومت دلیرانه مردم مظلوم فلسطین نشان دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها