امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۴:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98425
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اسکای نیوز، مسئولان مصری تصمیم دارند از فردا، سه شنبه گذرگاه مرزی رفح را بازگشایی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اسکای نیوز، مسئولان مصری تصمیم دارند از فردا، سه شنبه گذرگاه مرزی رفح را بازگشایی کنند.
بر اساس این گزارش، این گذرگاه که در مرز مصر و غزه قرار دارد به منظور انتقال زخمی های فلسطینی بازگشایی می شود. گفتنی است از آغاز حملات رژیم صهیونیستی علیه غزه بیش از 500 نفر از فلسطینان شهید و بیش از 3000 نفر نیز زخمی شدند.
وزارت کشور غزه از دولت قاهره خواست تا گذرگاه رفح را به طور کامل باز کند تا مردم غزه بتوانند مایحتاج اولیه خود را از طریق این گذرگاه بدست آورند.
«ایاد البزم» سخنگوی وزارت کشور غزه گفت: بازگشایی جزئی و همراه با شروط مختلف، بخش ناچیزی از نیاز مردم به غزه را در سایه حملات دشمن صهیونیستی برآورده می کند و بسته بودن گذرگاه رفح در نهایت به زیان مقامات مصری تمام خواهد شد.
ارتش مصر شنبه گذشته مانع ورود یک کاروان کمک های انسان دوستانه به غزه شد، کاروانی که از 11 اتوبوس حاوی مواد غذایی و دارو و 500 فعال حقوق بشر تشکیل شده بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها