امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۹:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98457
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
محسن حموله، مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل ...

محسن حموله، مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چرا تاکنون کتاب «هستی» فرهاد حسن‌زاده بر روی سایت آمازون به ثبت نرسیده است، بیان داشت: ثبت کتاب بر روی سایت‌های بین‌المللی نیازمند دارا بودن حساب‌ بانکی نزد بانک‌های بین‌المللی است.

وی افزود: در این زمینه باید گفت، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان یک سازمان دولتی به دلیل تحریم بانک‌های ایرانی نمی‌تواند در هیچ‌ یک از بانک‌های بین‌المللی اقدام به گشایش حساب کند. از آن رو امکان همکاری مستقیم با این قبیل از سایت‌ها نیز به همین دلیل میسر نخواهد بود.
 


 

حموله ادامه داد: در عین حال کانون پرورشی به عنوان یک نهاد باسابقه و دارای اعتبار جهانی درصدد است با بررسی امکانات موجود، مطمئن‌ترین مسیر را برای عرضه‌ محصولات و کتاب‌های خود در سطح جهان برگزیند.

مدیر روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت:  امیدواریم با بررسی‌های کارشناسی صورت گرفته بتوانیم نه تنها رمان «هستی» فرهاد حسن‌زاده، بلکه مجموعه‌ای از کتاب‌های موفق کانون را بر روی سایت آمازون و دیگر سایت‌های فروش کتاب جهت عرضه به ایرانیان خارج از کشور و یا حتی غیر ایرانیان علاقه‌مند به هنر و ادبیات ایرانی قرار دهیم.

بر اساس این گزارش، سال گذشته در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مطرح شده بود که رمان «هستی» فرهاد حسن‌زاده پس از ترجمه به زبان انگلیسی بر روی سایت آمازون قرار خواهد گرفت اما بعد از گذشت چندین ماه هنوز وعده کانون علمیاتی نشده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها