امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۹:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98461
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از ستاد خبری دومین جشنواره بین المللی فیلم ویدئویی تهران، با پایان مهلت فراخوان جشنواره ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از ستاد خبری دومین جشنواره بین المللی فیلم ویدئویی تهران، با پایان مهلت فراخوان جشنواره در بخش مسابقه ایران در مجموع 267 اثر به دبیرخانه این دوره از جشنواره ارسال شده است.

بر این اساس، مسابقه ایران در دو بخش «خاطره یاس ها» و «رویش یاس ها» برگزار می شود که در بخش خاطره یاس ها 149 اثر به دبیرخانه ارسال شده و در بخش رویش یاس ها نیز 118 اثر رسیده است.

در دومین دوره جشنواره که در 6 بخش برگزار می‌شود، دبیرخانه  این جشنواره در بخش مسابقه ایران اقدام به پذیرش آثار داستانی ویدئویی کرده است.این دو بخش به صورت رقابتی برگزار می شود که در بهش رویش یاس ها، آثار رسیده توسط رحمان سیفی‌آزاد، حجت‌ قاسم‌زاده‌اصل و علی روئین‌تن انتخاب می شوند.همچنین در بخش «خاطره یاس‌ها» محمدعلی باشه آهنگر، پرویز شیخ‌طادی و سیامک شایقی انتخاب آثار را برعهده دارند.

دومین جشنواره بین‌المللی فیلم ویدیوئی تهران به همت موسسه رسانه‌های تصویری و با حمایت سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در 6 بخش مسابقه ایران (رویش یاس‌‌ها و خاطره‌ یاس‌ها)، مسابقه سینما- ویدئو، مسابقه آثار بلند پویانمایی، مسابقه طرح و ایده فیلم‌نامه، مسابقه مواد تبلیغی و اطلاع‌رسانی و مسابقه بین‌الملل برگزار می‌شود.

این جشنواره از اول تا ششم شهریور ماه سال جاری به دبیری «حسین مسافرآستانه» ‌در برگزارخواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار