امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۱:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98462
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
مجید مظفری بازیگر سینمای ایران در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و واکنش هنرمندان به این موضوع گفت: تاکنون ...

مجید مظفری بازیگر سینمای ایران در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و واکنش هنرمندان به این موضوع گفت: تاکنون بیانیه‌های زیادی از سوی هنرمندان در این مورد منتشر شده است اما موضوعی که باید بیشتر به آن پرداخت و تأثیر بیشتری دارد عملی بودن واکنش‌های هنرمندان است که راهکارهایی برای آن وجود دارد . برای مثال هنرمندان می‌توانند نشستی با نماینده سازمان ملل در تهران داشته باشند و یا از طریق سفارت کشورهای مختلف و رایزنان فرهنگی آنها اقدام کنند و صدای هنرمندان کشورمان به شکل عملی به جهانیان برسد.

وی افزود: وزارت ارشاد می‌تواند از طریق ارتباط هنرمندان با رایزنان فرهنگی پیام هنرمندان ایران را به دنیا ارسال کند. ما باید به صورت عملی حرکت کنیم که بازتاب جهانی پیدا کند و نباید تنها به صدور چند بیانیه اکتفا کنیم.

بازیگر فیلم‌های «جنگ نفتکش‌ها» و «وقتی همه خوابیم» افزود: امروز اخبار زیادی درباره غزه و جنایات صهیونیست‌ها در دنیا منتشر می‌شود که باعث شده حتی خود اسرائیلی‌ها نیز به دولتشان معترض شوند و یک اتفاق عملی و یک جریان شکل بگیرد. هنرمندان ایرانی باید به شکل‌گیری چنین جریان‌هایی کمک کنند و از هنرمندان دنیا دعوت کنند علیه این جنایات موضع‌گیری کنند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار