امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۹:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98468
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 111
«منصور قصری‌زاده» قاری بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه جنایات ...

«منصور قصری‌زاده» قاری بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه جنایات رژیم صهیونیستی در غزه حرکتی غیر انسانی است، اظهار داشت: افرادی که بر سر انسانی دیگر چنین اقداماتی می‌کنند و باعث خونریزی مردم بی‌دفاع غزه می‌شوند موجوداتی هستند که بویی از انسانیت نبرده‌ و حتی اعتقادی به انسانیت هم ندارند.

راه نجات مردم غزه بر اساس آیات الهی

وی با اشاره به آیات الهی و وعده خداوند برای پیروزی حق، ادامه داد: خداوند در آیه 106 سوره مبارکه «آل عمران» می‌فرمایند: «إِنْ یَنْصُرْکُمُ اللَّهُ فَلَا غَالِبَ لَکُمْ» بنابراین اگر خدا مردم غزه را با یاری خود تأیید کند به سبب مطلق بودن قدرت الهی هیچ کس نخواهد توانست بر آنها غالب شود.

این قاری بین‌المللی قرآن کریم، توجه و عمل به دستورات الهی را راه نجات مردم غزه از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی عنوان کرد و افزود: خداوند در آیه 40 سوره مبارکه «حج» فرموده است: «وَلَیَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن یَنصُرُهُ؛ و خداوند کسانی را که یاری او کنند (و از آیینش دفاع نمایند) یاری می‌کند» بر همین اساس عمل به دستورات الهی می‌تواند مسلمانان بی‌دفاع غزه را نجات دهد چرا که این وعده خداوند است و خدا به وعده خود عمل می‌کند.

پیروزی نزدیک است/توصیه خداوند درباره عدم دوستی با دشمنان حق

قصری‌زاده با بیان اینکه خداوند کسانی که به ناحق از سرزمین خود رانده می‌شوند را یاری می‌کند، ادامه داد: مسلمانان جهان باید برای دفع ظلم با هم متحد شوند و از نظر مالی، روحی و جانی از مردم بی‌گناه غزه دفاع کنند و مردم غزه نیز باید بدانند که پیروزی نزدیک است.

وی که در سن 40 سالگی موفق به حفظ قرآن کریم شده است، دوستی با ظالمان را محکوم کرد و گفت: خداوند در سوره مبارکه «ممتحنه» به مسلمانان توصیه می‌کند که با دشمنان خدا دوستی نورزند؛ «یا أَیهَا الَّذِینَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا عَدُوِّی وَ عَدُوَّکمْ أولیاء» بنابراین مسلمانان نباید ارتباط دوستانه‌ای با ظالمان و جنایتکاران رژیم غاصب صهیونیستی برقرار کنند.

ظلم همچون کف روی آب است/ دفاع از مظلوم وظیفه همگانی

قصری‌زاده با بیان اینکه باطل همچون کف روی آب است که از بین خواهد رفت، خاطر نشان کرد: خداوند وعده داده است که «جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقاً» پس بساط شرک و کفر روزی از روی زمین برچیده خواهد شد و کسانی که چنین خیانت‌هایی می‌کنند از روی زمین محو می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه حق پابرجاست، گفت: ما وظیفه داریم همواره از تاریکی به سوی نور و هدایت حرکت کنیم و برای نابودی ظلم از هیچ کوششی دریغ نکینم بنابراین کمک به مردم مظلوم غزه وظیفه‌ای همگانی است.

انتهای پیام/ م.ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها