امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۶:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9847
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۲۵
تعداد بازدید: 86
ایرج بیگدلو امروز در گفت‏وگو‌ با خبرنگار فارس در شرق استان تهران در مورد افزایش کرایه‏های تاکسی در بومهن و رودهن اظهار داشت: هر نوع تغییر در کرایه‏ها ...

ایرج بیگدلو امروز در گفت‏وگو‌ با خبرنگار فارس در شرق استان تهران در مورد افزایش کرایه‏های تاکسی در بومهن و رودهن اظهار داشت: هر نوع تغییر در کرایه‏ها باید ابتدا در شورای ترافیک مطرح شود و در نهایت مورد موافقت شهرستان قرار گیرد.

وی تصریح کرد: تاکنون هیچ‏گونه موافقتی در مورد افزایش کرایه در سطح شهرستان پردیس صورت نگرفته است.

فرماندار شهرستان پردیس اضافه کرد: مشکلات رانندگان در افزایش قیمت لوازم یدکی را می‏دانیم و بنا بر همین مورد، هر از چند گاهی شورای ترافیک طی مصوباتی افزایش کرایه را در حد پنج تا حداکثر 15 درصد با توجه به نرخ تورم در کشور صورت می‏دهد.

بیگدلو ادامه داد: افزایش کرایه 30 درصدی که شاهد هستیم، رقم بالایی است و از نظر ما مورد تائید نیست؛ از این رو، از سوی مسئولان شهرستان پردیس هیچ‏گونه مجوزی در این خصوص صادر نشده است.

وی افزود: درخواست‏هایی در همین مورد از شهرداری‏های بومهن و پردیس صورت گرفته است که در حال بررسی این موارد هستیم و برای چندمین بار این مورد را تکذیب می‏کنیم که کرایه‏ای افزایش یافته باشد.

فرماندار شهرستان پردیس ادامه داد: تا امروز هیچ‏گونه افزایش کرایه‏ای در شهرستان پردیس نداشته‏ایم؛ اما طی روزهای آینده با بررسی‏ها و نظرات کارشناسی شورای ترافیک، افزایش کرایه آن هم در حد پنج تا حداکثر 15 درصد قابل بررسی خواهد بود.

انتهای پیام/2568‌/ش20/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها