امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98476
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، همایش «دختران عفیف» امروز 30 تیرماه با حضور حجت‌الاسلام «محمدرضا ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، همایش «دختران عفیف» امروز 30 تیرماه با حضور حجت‌الاسلام «محمدرضا حشمتی» معاون قرآن وزیر ارشاد، «برزین ضرغامی» قائم مقام نمایشگاه قرآن، «مصطفی رحماندوست» نویسنده کودک به همت بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن برگزار می‌شود.

در این همایش از 500 کودک و نوجوان پنج تا 15 سال که در بخش عفاف و حجاب بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم حضور یافتند دعوت شده تا علاوه بر ایجاد ارتباط مستمر با یکدیگر با آموزه‌های قرآنی برای گسترش فرهنگ عفاف در جامعه آشنا شوند.

به گفته ندا ملکی مسئول بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن، تربیت کودکان و همچنین شخصیت آنها در جامعه از دوران کودکی شکل می‌گیرد بر همین اساس باید در این دوران آنها با اهمیت عفاف و حجاب آشنا کرد تا در آینده بتوانند سایر افراد را نیز به حجاب علاقه‌مند سازند.

وی ادامه داد: امسال در بخش عفاف و حجاب نمایشگاه قرآن از کودکان عکس‌هایی گرفته شد، این حرکت نمادینی بود که کودکان را با اهمیت داشتن حجاب آشنا کنیم و در قدم بعدی تصمیم گرفتیم همایشی برگزار کنیم تا این کودکان ارتباط بیشتری با هم داشته باشند.

به گزارش فارس، همایش «دختران عفیف» امروز 30 تیرماه از ساعت 18:30 در سالن سوسنگرد باغ موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ م.ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها