امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۱۸:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9849
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۲۵
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج به نقل از پایگاه خبری پلیس، مهدی فضل‌علی شاه اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج به نقل از پایگاه خبری پلیس، مهدی فضل‌علی شاه اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان در راستای مقابله با پدیده شوم قاچاق موادمخدر و مبارزه با سوداگران مرگ با انجام فعالیت شبانه‌روزی در 24 ساعت با شناسایی هشت توزیع‌کننده موادمخدر در شهرک وحیدیه شهریار موفق به کشف 21 کیلو و 472 گرم حشیش و تریاک شدند.

وی افزود: با شناسایی منازل متهمان در شهرک وحیدیه شهریار و هماهنگی مقام قضایی، مخفیگاه توزیع‌کنندگان موادمخدر مورد بازرسی قرار گرفت و در بازرسی پلیس از انباری منازل متهمان 21 کیلو و 470 گرم حشیش، 110 سانت شیشه و دو گرم تریاک کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران تصریح کرد: در دو عملیات جداگانه پلیس هشت نفر به نام‌های مجید ـ ک، حسین ـ ک، مهدی ـ ح، محمد ـ الف، یزدان ـ الف، علی ـ ش، رضا ـ خ و محسن ـ خ در منازل خود در شهرک وحیدیه شهریار دستگیر و یک دستگاه خودروی پژو پارس نیز توقیف شد.

انتهای پیام/2302/غ/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها