امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۴:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98493
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۳
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه «البناء»، گروه‌هایی از افراد مسلح فعال در سوریه همچنان در تلاش برای نفوذ به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه «البناء»، گروه‌هایی از افراد مسلح فعال در سوریه همچنان در تلاش برای نفوذ به داخل لبنان هستند. این اقدامات با هماهنگی شماری از شهروندان لبنانی که با آنها همکاری می‌کنند، صورت می‌گیرد. این در حالی است که نیروهای حزب الله لبنان اخیراً تحرکات افراد مسلح در منطقه (مرزی) «رنکوس» را رصد کرده که خود را برای حمله به روستاهای مرزی لبنان آماده می‌کردند.

بر اساس این گزارش، افراد مسلح فعال در سوریه که قصد داشتند از عدم حضور نیروهای حزب الله در برخی مناطق مرزی برای نفوذ به خاک لبنان سوء استفاده کنند، با پرواز هواپیماهای بدون سرنشین حزب الله (ابابیل) در آسمان منطقه مواجه شدند. هواپیماهای بدون سرنشین ابابیل همه سلسله کوه‌های شرقی را رصد کرده و از هر گونه تحرک افراد مسلح تصویر برداری می‌کنند.

این گزارش حاکی است که حزب الله لبنان اخیرا در برخی مناطق و ارتفاعات (شرقی) «نحله» که ارتش لبنان آنها را تخلیه کرده است، مستقر شده و موشک اندازهای خود را در منطقه «ضوء القمر» در نزدیکی شهرک «نحله» مستقر کرد که با آنها افراد مسلحی که قصد نفوذ به خاک لبنان را داشته باشند را بمباران کند.

بنا بر این گزارش، یک منبع نظامی حزب الله تاکید کرد که مقاومت لبنان عزم خود را برای پاکسازی سلسله کوه‌های شرقی از حضور افراد تا قبل از عید سعید فطر را جزم کرده است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها