امروز : شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 28
۲۳:۴۱
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 985
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۸
تعداد بازدید: 566
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس،‌ دبیر اولین جشنواره ملی نمایشنامه نویسی و مدیرعامل بنیاد ادبیات نمایشی ایران اعلام کرد: این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس،‌ دبیر اولین جشنواره ملی نمایشنامه نویسی و مدیرعامل بنیاد ادبیات نمایشی ایران اعلام کرد: این بنیاد، آمادگی دریافت مقالات مربوط به ادبیات نمایشی را جهت بررسی و قرار دادن در سایت بنیاد ادبیات نمایشی را دارد.

 علی ایزدی اعلام کرد: مقالات دریافتی پس از بررسی توسط شورای علمی بنیاد ادبیات نمایشی ایران، که متشکل از استادان و هنرمندان برجست عرصه هنرهای نمایشی هستند؛ در صورتی که از کیفیت لازم برخوردار باشند با لحاظ اولویت در سایت این بنیاد به نشانی  www.adabiatnamayeshi.ir و با نام نویسندگان معرفی و در دسترس علاقمندان قرار خواهدگرفت و از این طریق زمینه و امکان نقد و نظر بیشتر ایجاد خواهد شد.

 ایزدی ابراز امیدواری کرد: چنانچه صاحب‌نظران، استادان و پژوهشگران به شکل فعال‌تری وارد این عرصه شوند و به اعتلای نظری و عملی حوزه ادبیات نمایشی، به عنوان زیربنای هنر نمایش کشور بپردازند کمک شایانی در پیشرفت جدی آن خواهند داشت و بخش مهمی از خلع ها و مشکلات موجود برطرف خواهد شد.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها