امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۹:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98518
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۴۶
تعداد بازدید: 122
خسرو معصومی کارگردان سینما در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره حوادث غزه و کشتار مردم مسلمان گفت: کشتار کودکان بیگناه در غزه دل هر انسانی را به ...

خسرو معصومی کارگردان سینما در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره حوادث غزه و کشتار مردم مسلمان گفت: کشتار کودکان بیگناه در غزه دل هر انسانی را به درد می‌آورد فکر می‌کنم این اعتراض‌های هنرمندان در هر نقطه‌ای از دنیا بی‌تاثیر نیست آنهایی که مقداری رحم در دلشان است قطعا حرف‌های هنرمندان روی آنها موثر است.

وی افزود: امروز صهیونیست‌ها می‌دانند که تحت فشار قرار دارند اما نمی‌دانم چرا این آتش‌بس صورت نگرفت اما امیدوارم هر چه زودتر آتش‌بست در غزه صورت بگیرد. در این ماه مبارک آمار شهدا در غزه بسیار زیاد است و امیدواریم که صلح واقع شود.

معصومی درباره فیلم‌سازی با موضوع مقاومت گفت: در این باره فیلم‌های زیادی در دنیا ساخته شده که مقاومت مردم فلسطین را به نمایش گذاشته و حتی برخی از آنها نامزد جوایز جهانی شده است آنهایی که به منطقه و این موضوع اشراف بیشتری دارند و نزدیک به آن هستند درباره آن کار کردند و فیلم‌های تاثیرگذاری ساخته اند.

وی درباره این که امروز افکار عمومی بر علیه اسرائیل است گفت: چند روز قبل من تصاویر شهادت یک کودک را دیدم که پدر چطور برای فرزندش می‌گریست این صحنه‌ها حتی دل افراد قصی‌القلب را هم به درد می‌آورد چه برسد به هنرمندان که صحنه‌های این جنگ نابرابر و جنگیدن فلسطینیان با دست خالی را می‌بینند.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها