امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98544
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۲
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس آنگ جین سو سفیر جدید اکرودیته میانمار در جمهوری اسلامی ایران روز گذشته با دکتر محمد جواد ظریف ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس آنگ جین سو سفیر جدید اکرودیته میانمار در جمهوری اسلامی ایران روز گذشته با دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و رونوشت استوارنامه خود را تقدیم ایشان کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان در این دیدار ضمن تاکید بر ارتقاء مناسبات بین جمهوری اسلامی ایران و میانمار خاطر نشان ساخت: دولت جمهوری اسلامی ایران در رابطه با وضعیت مسلمانان در میانمار نگران است و آمادگی دارد با همکاری دولت میانمار در حل مشکلات مسلمانان کمک نماید.

در ادامه محمدجواد ظریف بر افزایش همکاری‌ها در ابعاد اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و همچنین توسعه همکاری‌های منطقه ای بویژه با آسه‌آن تاکید کرد.

سفیر جدید میانمار نیز در این دیدار با اشاره به وجود زمینه‌های مناسب برای سرمایه گذاری شرکت‌های خارجی در کشورش گفت: دولت میانمار از سرمایه گذاری شرکت‌های ایرانی درمیانمار استقبال می‌کند و ما امیدواریم که شرکت‌ها و تجار ایرانی حضور چشمگیر در میانمار داشته باشند.

وی همچنین گفت: ما از عضویت جمهوری اسلامی ایران در پیمان مودت و همکاری با آسه‌آن ( TAC) حمایت می‌کند و با سایر کشورهای عضو رایزنی خواهیم کرد تا هر چه زودتر این پیمان به امضاء برسد.

لازم به ذکر است میانمار در حال حاضر ریاست آسه‌آن را برعهده دارد.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها