امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98553
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۲
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهرداد پولادی، مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان و باشگاه پرسپولیس تصمیم نهایی خود را گرفته و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهرداد پولادی، مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان و باشگاه پرسپولیس تصمیم نهایی خود را گرفته و علی‌رغم حرف و حدیث‌های فراوان قصد دارد به هر نحوی که شده امسال به اروپا برود. اولین هدف پولادی لیگ انگلیس است به همین دلیل با پیشنهادی که به وی از این لیگ شد مذاکراتی را پولادی انجام داد و از طرفی دیگر تیم انگلیسی پیشنهادهای خود را به مدافع تیم ملی اعلام کرد.

با جمع‌بندی‌هایی که انجام شده پولادی چند روزی فرصت خواسته تا در مورد تیم انگلیسی تصمیم نهایی بگیرد اما این در شرایط است که دومین پیشنهاد بسیار جدی به پولادی نیز به دست این بازیکن رسیده و مذاکرات بسیار خوبی را با مدیر برنامه‌های مدافع قرمزپوشان داشته، این در شرایطی است که پولادی تا هفته آینده پرونده‌اش برای سفر به اروپا بسته می‌شود.

برخی از رسانه های انگلیسی خبر از پیشنهاد تیم های سوانسی، هال سیتی و ساوتهمپتون به پولادی داده‌اند، اما هنوز بازیکن ملی پوش ایران در این زمینه تصمیم نهایی را نگرفته است.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها