امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۲۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98557
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۲
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز (سه‌شنبه) در نشست تروئیکای ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز (سه‌شنبه) در نشست تروئیکای مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری‌های اسلامی که در تالار کوه نور هنل اوین پیرامون غزه برگزار شد، از پیشنهاد ارسال کمک‌های فوری پزشکی به مردم این منطقه استفبال کرد.

وی با بیان اینکه برای ارسال کمک‌های پزشکی و درمانی به مردم غزه باید مکانیزمی ارائه کنیم، گفت: شاید یکی از این راه‌ها این باشد که هلال احمر یا صلیب سرخ در کشورهای مختلف نیازهای مردم این منطقه را ارسال کند، دولت مصر هم راه را برای رسیدن این کمک‌ها باز کند.

رئیس مجلس پیشنهاد کرد نماینده‌ای از تروئیکای اتحادیه مجالس کشورهای اسلامی انتخاب شود تا ارسال کمک‌های پزشکی به مردم غزه را پیگیری کند.

لاریجانی اضافه کرد: پیشنهاد من این است رئیس مجلس فلسطین ماموریت پیگیری ارسال کمک‌های پزشکی فوری به فلسطین را بر عهده بگیرد تا با کمک و همکاری دولت مصر راه برای کمک هلال احمر یا صلیب سرخ به مردم غزه هموار شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: با ایجاد شرایط لازم ما از دولت‌های خود می‌خواهیم ظرف 48 ساعت کمک‌ها را به مصر ارسال کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار