امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۴:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98587
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سلیم الزعنون رئیس مجلس فلسطین عصر امروز در نشست تروئیکای بین‌المجالس اسلامی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سلیم الزعنون رئیس مجلس فلسطین عصر امروز در نشست تروئیکای بین‌المجالس اسلامی که در تهران برگزار شد با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی از مصالحه‌ای که برای تشکیل دولت وحدت ملی در فلسطین انجام شد به مرز دیوانگی رسیده است، گفت: از همین رو بود که رژیم صهیونیستی شروع به مجازات ملت ما و همچنین گسترش شهرک‌های صهیونیست‌نشین کرد و جنایت بزرگی را با شکنجه و کشتن جوان فلسطینی انجام داد.

وی افزود: امروز غزه در حال از بین رفتن است و تمام خانه‌هایی که توسط دولت ساخته شده بود از بین می‌رود. ما در غزه نزدیک به 600 شهید و 3هزار و 400 زخمی دادیم نزدیک به 200هزار نفر از مردم غزه آواره شدند.

وی افزود: امروز رسانه‌های اسرائیلی دنیا را گمراه کرده‌اند و همه تصور می‌کنند که اسرائیل با موشک‌های غزه نابود می‌شود حال آنکه این رژیم با توپ و تانک، شهروندان غیرنظامی را از بین می‌برد.

سلیم الزعنون، گفت: امروز متأسفانه دولت مصر نیز غزه را در محاصره کامل قرار داده است و هیچگونه کمکی به غزه نمی‌رسد.

رئیس مجلس فلسطین با مطرح کردن چند درخواست از جامعه بین‌المللی گفت: از اتحادیه بین‌المجالس پارلمانی می‌خواهم که زمینه را برای رسیدن کمک و تجهیزات دارویی به غزه فراهم کند.

وی افزود: همچنین ما خواستار فشار به رژیم صهیونیستی برای آزادی نیروهای پارلمانی فلسطین از زندان‌های این رژیم هستیم.

سلیم الزعنون تصریح کرد: ما همچنین انتظار داریم تا ملت‌های مسلمان از دولت وحدت ملی در فلسطین حمایت کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها