امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۱۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98589
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «ایسا کادیسیبه» رئیس مجلس مالی عصر امروز در سخنانی در اجلاس تروئیکای اتحادیه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «ایسا کادیسیبه» رئیس مجلس مالی عصر امروز در سخنانی در اجلاس تروئیکای اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری‌های اسلامی و دیگر اعضا که به دلیل تهاجم رژیم صهیونیستی به غزه از ساعتی قبل در هتل اوین تهران در حال برگزاری است، اظهار داشت: مراتب قدردانی و تشکر خود را به خاطر دعوت برای شرکت در این اجلاس از جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌کنم، از مهمان‌نوازی ایرانیان نیز کمال تشکر را دارم و باید بگویم این نشست که برای بررسی وضعیت سرزمین غزه در طی تهاجم اسرائیل به این سرزمین در حال برگزاری است، از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی افزود: نگرانی ما در زمینه همبستگی آفریقا و امت اسلامی در نبرد علیه اشغال است، کشور مالی حمایت جامع و کامل خود را از فلسطین اعلام می‌کند و ما خواهان پایان دادن به خشونت‌ها هستیم، حمله اسرائیل به غزه منجر به آوارگی صدها هزار نفر از مردم این کشور شده است، جامعه بین‌الملل فقط به بیان صحبت‌ها بسنده می‌کند، ما حمایت کامل خود را از ملت فلسطین به عنوان بخشی از دیپلماسی کشور مالی اعلام می‌کنیم و در راستای احقاق و اجرای حقوق ملت فلسطین حرکت خواهیم کرد.

رئیس مجلس مالی در ادامه سخنانش تاکید کرد: ما با شکنجه، محاصره غزه و احداث شهرک‌های یهودی‌نشین و بهره‌برداری افراطی از منابع و ثروت‌های منطقه مخالفیم و جامعه بین‌المللی بایستی از اسرائیل بخواهد که به تعهدات خود عمل کند.

وی در پایان تاکید کرد: مالی از ایجاد گفت‌وگوهای درست و بر حق بین دو طرف حمایت می‌کند و بنده همبستگی اسلامی را در این زمینه ابراز می‌کنم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها