امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۴:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9859
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۲۵
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز و به نقل از روابط عمومی دادگستری خوزستان، فرزاد فرهادی‌راد اظهار کرد: با اجرای نخستین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز و به نقل از روابط عمومی دادگستری خوزستان، فرزاد فرهادی‌راد اظهار کرد: با اجرای نخستین مرحله از طرح دستگیری دارندگان اسلحه و مهمات غیرمجاز اهواز در سال 92، تعداد پنج نفر از دارندگان سلاح غیرمجاز در این شهرستان دستگیر شدند.

وی افزود: در اجرای این طرح، پنج باب منزل مسکونی مورد بازرسی قرار گرفت و سه قبضه اسلحه شکاری شامل یک قبضه برنو، یک قبضه پنج تیر، یک قبضه دولول، 80 تیر فشنگ شکاری و دو دستگاه تجهیزات دریافت از ماهواره کشف و ضبط شد.

سرپرست مجتمع امور جنایی و انقلاب دادسرای شهرستان اهواز ادامه داد: پنج نفر در این راستا دستگیر شدند که چهار نفر از آنان دارای سابقه قضایی هستند و تحت تعقیب شعب مختلف قضایی استان بوده‌اند.

فرهادی‌راد تصریح‌کرد: این طرح با هماهنگی به عمل آمده با فرماندهی انتظامی مرکز استان و نمایندگان حفاظت اطلاعات، و با حضور پنج تیم عمل کننده در حوزه استحفاظی کلانتری 22 اهواز، به اجرا در آمد.

وی با بیان اینکه عملیات مذکور هیچ گونه خسارت جانی و مالی در بر نداشت خاطرنشان‌کرد: متهمان با توجه به اتهامات وارده، با قرار صادره روانه زندان شدند و پرونده آنان در شعبه دوازدهم این دادسرا در دست رسیدگی است.

انتهای پیام/72008/ح/گ1003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها