امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۶:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98590
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
 ایرج عبدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه ...

 ایرج عبدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز لایحه دولت در مورد اضافه کردن سازمان اتکای نیروهای مسلح به لیست نهادهای عمومی غیردولتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

وی افزود: همچنین در جلسه امروز طرح اصلاح قانون آیین‌نامه داخلی مجلس در کمیسیون مطرح شد و طبق اصلاح صورت گرفته سازمان بهزیستی که پیش از این زیرمجموعه وزارت بهداشت بود و پس از آن زیرمجموعه وزارت رفاه اجتماعی قرار گرفت در آیین‌نامه نیز این اصلاحات لازم انجام شد و سازمان بهزیستی جزو سازمان‌های زیرمجموعه وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی اظهار داشت: در ادامه جلسه امروز، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پاسخ به سوالات نمایندگان در کمیسیون حاضر شد و در مواردی که در این جلسه از سوی نمایندگان مطرح شد نمایندگان یک ماه به وزیر فرصت دادند تا اقدامات لازم را صورت دهد.

عبدی خاطرنشان کرد: در این راستا احمد شوهانی نماینده ایلام سوالی را در مورد نحوه مدیریت شرکت شصتا سازمان هواپیمایی آسمان و شرکت پتروشیمی ایلام مطرح کرد که پس از توضیحات ارائه شده توسط وزیر، نماینده سوال کننده یک ماه به وزیر فرصت داد تا اقدامات لازم را صورت دهد.

وی افزود: در ادامه، محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز سوالی را در مورد اصلاح احکام بازنشستگان آموزش و پرورش که در آن قانون مدیریت خدمات کشوری لحاظ نشده بود مطرح کرد که در این مورد نیز وزیر از نماینده سوال‌کننده یک ماه فرصت خواست تا پیگیری‌های لازم را در این زمینه صورت دهد و سوال دیگر این نماینده در مورد ساخت بیمارستان تامین اجتماعی در تبریز بود که در این ارتباط نیز مقرر شد تا یک گروه کارشناسی موضوع را بررسی و نظر این گروه کارشناسی مورد پذیرش سازمان تامین اجتماعی و نماینده سوال‌کننده باشد.

این نماینده مجلس اظهار داشت: موسی‌الرضا ثروتی نماینده مردم بجنورد نیز سوالی را در مورد انتصابات مدیران کل استان از وزیر داشت که به دلیل کمبود وقت بررسی این سوال به جلسه بعدی کمیسیون موکول شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها