امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98596
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مرتضی جاوید عباسی نایب رئیس مجلس پاکستان امروز سه‌شنبه 31 تیرماه در نشست ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مرتضی جاوید عباسی نایب رئیس مجلس پاکستان امروز سه‌شنبه 31 تیرماه در نشست تروئیکای اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی و دیگر اعضا در مورد وضعیت فلسطین و تهاجم علیه غزه گفت: فلسطین هم‌چنان مسأله مورد بحث ماست تا تعهد خود را به این موضوع نشان دهیم.

وی با اشاره به اینکه پاکستان همواره تحولات منطقه را دنبال کرده و پیگیر علقه‌های تاریخی خود بوده است، اظهار کرد: از ابتدای استقلال پاکستان، محمدعلی جناح گفت که باید مسأله فلسطین حل شود.

جاوید عباسی از مخالفت پاکستان با احداث شهرک‌های یهودی‌نشین سخن گفت و افزود: ما حمایت خود را از آرمان فلسطین اعلام کرده و از پایتختی قدس شریف برای فلسطین پشتیبانی می‌کنیم.

وی تلاش‌های پاکستان برای دفاع از آرمان قانونی مردم فلسطین را یادآور شد و گفت: هیچ صلحی در فلسطین صورت نخواهد گرفت مگر آنکه راه‌حل قانونی برای آن در پی گرفته شود.

نایب رئیس مجلس پاکستان با تأکید بر ضرورت برچیده شدن نظام آپارتایدی در فلسطین بار دیگر تهاجم صهیونیست‌ها به غزه را محکوم کرد و در پیگیری کشور متبوعش در دفاع از آرمان فلسطین تأکید کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها