امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98603
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در بیانیه جامعه روحانیت مبارز در آستانه روز جهانی قدس آمده است: جامعه روحانیت مبارز ضمن ابراز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در بیانیه جامعه روحانیت مبارز در آستانه روز جهانی قدس آمده است: جامعه روحانیت مبارز ضمن ابراز همدردی با مردم بی دفاع و بی گناه فلسطین و محکوم کردن این جنایات، از مردم قهرمان و موحد ایران اسلامی می خواهد در راستای هدف متعالی و دور اندیشانه امام راحل و هدایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی امسال روز قدس را پرشورتر و اثربخش تر از گذشته برگزار کنند.

در ادامه بیانیه جامعه روحانیت آمده است:‌ جامعه روحانیت مبارز از چهره های سرشناس و صاحب نفوذ جهان اسلام می خواهد که از همه امکانات مادی و ظرفیت های معنوی خود برای محکومیت این اقدامات صهیونیستی استفاده کنند و با ایجاد فضای گفتمانی و رسانه ای ضدجنگ و خشونت، رژیم غاصب صهیونیست را وادار به توقف حملات و تجاوز نمایند. همچنین از مجامع بین المللی انتظار دارد عوامل جنایتکار را به دلیل زیر پا گذاشتن مقررات بین المللی و بدیهی ترین حقوق انسانی مورد تعقیب و محاکمه فوری قرار دهند.

این بیانیه همچنین تصریح کرده است: از درگاه خداوند متعال عزت و عظمت بیش از پیش ملت های مسلمان، ملت مظلوم فلسطین و مردم شریف و عزیز ایران اسلامی را خواهانیم و مطمئنیم دفاع از فلسطین و حمایت مومنانه و ایثارگرانه از مظلومان فلسطین و قدس سرانجام به تحقق وعده الهی خواهد انجامید و دشمن صهیونیستی را با خفت و خواری و شکست آشکار روبرو خواهد شد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها