امروز : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 29
۱۶:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98609
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نشست تروئیکای اتحادیه بین‌المجالس کشورهای عضو سازمان همکاری‌های اسلامی و ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نشست تروئیکای اتحادیه بین‌المجالس کشورهای عضو سازمان همکاری‌های اسلامی و دیگر رؤسای مجالس و هیأت‌های شرکت‌کننده در این اجلاس، که عصر امروز در تالار کوه نور هتل اوین تهران به دلیل تهاجم رژیم صهیونیستی به غزه انجام شد دقایقی قبل با قرائت قطعنامه پایانی، به کار خود پایان داد.

علی لاریجانی رئیس این اجلاس پیش از پایان این نشست، گفت: حضور شما هیأت‌های پارلمانی، رؤسای مجالس هیأت‌های مختلف در این نشست احساس مسئولیت شما را می‌رساند. حضور شما موجب شد این جلسه تشکل شود لذا از همه شما تقدیر و تشکر می‌کنم که دعوت دولت ایران را پذیرفتید.

وی افزود: نامطلوب بودن شرایط برگزاری این نشست به این دلیل است که تصمیم برای برگزاری آن طی 24 ساعت گرفته و انجام شد و شرایط به قدری سخت بود که نمی‌دانستیم آیا این اجلاس را برگزار کنیم یا نه، اما همه تلاش‌مان این بود که ساماندهی کار به نحو مطلوب انجام شود.

در این اجلاس رؤسای مجالس کشورهای ایران، مالی، سودان، فلسطین، سوریه، قطر و عمان و همچنین هیأت‌های پارلمانی از لبنان، ترکیه، پاکستان حضور یافتند و به ایراد سخنرانی پرداختند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار