امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98618
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حمید‌رضا ترقی معاون امور بین‌الملل حزب موتلفه در ضیافت افطاری این حزب ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حمید‌رضا ترقی معاون امور بین‌الملل حزب موتلفه در ضیافت افطاری این حزب که امروز سه‌شنبه برگزار شد با اشاره به تلاش فتنه‌گران برای تقلیل فتنه به یک دعوای سیاسی اظهار داشت: با توجه به ماهیت فتنه و کودتای تمام عیار علیه نظام، نمی‌توان آن را از یک توطئه به دعوای سیاسی تقلیل داد.

ترقی با اشاره به کسانی که تحلیلگران ریشه‌ها و علل فتنه را کاسب می‌نامند افزود: بهتر است آنها نسبت به جوایزی که آمریکا و عواملش به محکومان فتنه 88 می‌دهند حساسیت نشان دهند.

این فعال اصولگرا تاکید کرد: اصلاح‌طلبان و سران آنها برای بازگشت به صحنه سیاسی راهی جز عذرخواهی و برائت از فتنه‌گران ندارند و تا این امر را شفاف نکنند نباید انتظار داشته باشند که جامعه پذیرای آنها باشد.

وی در ادامه جامعه‌سازی اسلامی را وظیفه دولت و مسئولان برشمرد و گفت: این امر راه را برای دستیابی مردم به بهشت هموار می‌کند لذا طفره رفتن از این قضیه سکولاریزه کردن کشور است.

ترقی با بیان اینکه با توجه به تصویب سیاست‌های کلان اقتصاد مقاومتی قانون اجرایی آن باید از سوی دولت پیگیری شود افزود: عمل نکردن به سیاست‌ها و دستورات رهبری و اعمال سلیقه فردی و شخصی باعث شده ما بعد از 35 سال هنوز از مشکلات اقتصادی رنج ببریم.

معاون امور بین‌الملل حزب موتلفه تصریح کرد: با توجه به اینکه گفتمان رهبر معظم انقلاب برای دهه چهارم پیشرفت و عدالت است این امر باید در برنامه‌ریزی‌ها و به ویژه برنامه ششم از سوی دولت لحاظ شود.

وی در ادامه به نامگذاری آخرین جمعه سال به عنوان روز قدس از سوی حضرت امام اشاره کرد و یادآور شد: حضرت امام با این کار هندسه جدید را برای فلسطین پیگیری کردند و سرنوشت مردم این کشور را تغییر دادند؛ در واقع با این کار ابتکار عمل از خائنین عرب به نفع ملت‌ها تغییر کرد و ما در این زمینه شاهد شکل‌گیری گروه‌های مقاومت بودیم.

وی با تاکید بر اینکه بار اصلی مقاومت و مبارزه با رژیم صهیونیستی به دوش همین گروه‌های حماس و جهاد اسلامی است افزود: طرح روز قدس مسئله فلسطین را از یک موضوع ناسیونالیستی به یک مطالبه جهانی تبدیل کرد و ما امروز بیش از 500 NGO طرفدار مقاومت در دنیا داریم.

ترقی تاکید کرد: امروز نقشه راه ملت فلسطین فقط آزادی قدس، محو رژیم صهیونیستی و تشکیل دولت فلسطین است.

معاون امور بین‌الملل حزب موتلفه تصریح کرد: در طول 40 سال گذشته، به یاد نداریم که مانند نبرد این 15 روز توانسته باشیم به اسرائیل ضربه بزنیم.

وی با اشاره به فعالیت تروریست‌های تکفیری در عراق، سلفی‌ها در پاکستان و صهیونیست‌ها در فلسطین یادآور شد: همه آنها در یک آخور سر دارند و خوراک‌شان نیز از سوی سران خائن به فلسطین تامین می‌شود.

ترقی گفت: متاسفانه با وجود جنایت اسرائیل در غزه سازمان ملل خفه شده است و بانکی‌مون نیز بیشرمانه می‌گوید فلسطین باید اسرائیل را به رسمیت بشناسد؛ آیا به رسمیت شناختن این رژیم آپارتاید پاداش جنایت آنهاست؟

این فعال اصولگرا با بیان اینکه دبیرکل سازمان ملل آلت دست اسرائیل و آمریکا است افزود: ما شاهد نفاق دولت‌های عربی در قبال آرمان‌های فلسطین هستیم از این رو مردم فلسطین نباید دوباره اشتباه کنند و به قدرت‌هایی که اگر حمایتی هم می‌کنند با قصد و غرض و فراهم کردن زمینه ترور این کار را انجام می دهند دل ببندند.

وی در عین حال گفت: متاسفانه ما در داخل کشور نیز شاهد سکوت و بی تفاوتی برخی اصلاح‌طلبان و رسانه‌های آنها در قبال کشتار مردم فلسطین هستیم و این باعث شرمندگی است از این رو کسانی که نسبت به جنایت اسرائیل در غزه ساکتند در صف آمریکا قرار دارند.

ترقی در پایان تاکید کرد: مردم ایران در روز قدس صف خود را از خائنان و قدس شریف جدا می‌کنند و ما مطمئن هستیم که فلسطین به دامن اسلام بازمی‌گردد.
انتهای پیام /
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها