امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۳:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9862
تاریخ انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۲۵
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین، نادر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین، نادر محمدی اظهار داشت: هشت پروژه سرمایه‌گذاری استان قزوین در بخش گردشگری که از تسهیلات بانکی برای احداث پروژه‌ بهره‌مند شده‌اند، برای دریافت یارانه‌ سود و کارمزد تسهیلات بانکی به سازمان مرکزی در تهران معرفی شدند.

وی افزود: با تصویب هیئت وزیران دفتر تسهیلات و تأمین منابع معاونت سرمایه‌گذاری سازمان شیوه‌نامه پرداخت یارانه‌ سود و کارمزد تسهیلات بانکی برای پروژه‌های سرمایه‌گذاری را تدوین و به همه ادارات استانی ابلاغ کرد.

محمدی با اشاره به روند اجرایی این مصوبه افزود: در راستای عملی کردن این مصوبه در استان به هشت سرمایه‌گذار در بخش گردشگری شامل مجتمع‌های خدماتی‌، رفاهی بین‌راهی، هتل، سفره‌خانه سنتی که بخشی در مرحله بهره‌برداری و برخی نیز در مرحله اجرای عملیات ساختمانی با پیشرفت فیزیکی بالای 70 درصد بود را برای بهره‌برداری از این مصوبه به سازمان مرکزی معرفی کردند تا از این تسهیلات استفاده کنند.

وی ادامه داد: مطابق با این شیوه‌نامه، همه پروژه‌های سرمایه‌گذاری که از سازمان میراث فرهنگی،‌ صنایع دستی و گردشگری مجوز ایجاد، اصلاح و یا تشکیل پروژه سرمایه‌گذاری دریافت کرده و با معرفی این سازمان به بانک‌های عامل از تسهیلات بانکی برای احداث و یا تکمیل پروژه استفاده کرده‌اند، می‌توانند از تسهیلات اعطای یارانه سود و کارمزد تسهیلات بانکی نیز بهره‌مند شوند.

محمدی یادآور شد: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین با همکاری سرمایه‌گذاران نسبت به تشکیل پرونده و معرفی هشت پروژه به سازمان مرکزی اقدام کرده که در صورت احراز شرایط، با رعایت ضوابط و مقررات از این تسهیلات بهره‌مند خواهند شد.

انتهای پیام/77002/ب/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها