امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98625
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فرهنگیان، جامعه بسیج فرهنگیان و دانش‌آموزی شهر تهران امروز در پایان ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فرهنگیان، جامعه بسیج فرهنگیان و دانش‌آموزی شهر تهران امروز در پایان تجمع اعتراض‌آمیز خود مقابل دفتر سازمان ملل متحد نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی در کشتار مردم غزه، بیانیه‌ای صادر کردند.
متن بیانیه به شرح ذیل است:

مرگ بر شکنجه‌گران صاحب گودال (آتشی عظیم و شعله‌ور! هنگامی که در کنار آن نشسته بودند و آنچه را با مؤمنان انجام می‌دادند با خونسردی و قساوت) تماشا می‌کردند، آنها از مومنان انتقام نگرفتند جز به این دلیل که به خداوند عزیز و حمید ایمان آورده بودند. عروج ص 8

رژیم اشغالگر صهیونیسم بار دیگر با کشتار بی‌رحمانه مردم بی‌گناه غزه به ویژه کودکان و زنان این دیار برگی تاریک و سیاهی دیگر در دفتر تاریخ برای خود به یادگار گذاشت و با این جنایات هولناک و غیرانسانی بر خوی وحشی‌گری خود مُهر تأیید زد، کشتاری که محکومیت گسترده افکار عمومی در جهان را برانگیخته و وجدان‌های بیدار را در جای جای جهان مثل سیلی خروشان در دفاع از مردم و کودکان رنجیده غزه در روح زمان جاری ساخته است و با صدایی رسا به جهانیان اعلام می‌دارد که هنوز هستند قلب‌های بیداری که ظلم و ستم استکبار جهانی را تاب نمی‌آورند و برای قیام عدالت به پا ایستاده‌اند اما در این میان که غزه در خون کودکان خود در سوگ نشسته است، سازمان ملل متحد و مدعیان دروغین حقوق بشر به ویژه آمریکای جنایتکار با کمال وقاحت و بی‌شرم‌تر از همیشه مثل اصحاب اخدود در کنار این آتش شعله‌ور اسرائیل ایستاده و با کمال قساوت آنچه بر مؤمنین فلسطین می‌رود، تماشا می‌کند و حمایت آشکار را جایگزین سکوت مغرضانه کرده و ذات پلید خویش را بیش از پیش هویدا و بر ادامه این جنایات اصرار دارد، جنایاتی که دلیل ارتکاب آن ایمان راسخ مردم غزه به خدای واحد است و رژیم غاصب صهیونیست مفتخر است که زمین را از وجود مسلمین پاک می‌کند.

اسرائیل بداند سخنان رهبر کریم انقلاب امام راحل همچنان آویزه گوش جهان اسلام و سخن مسلمین غزه است. (بکشید، ملت ما بیدارتر می‌شود) این کشتار بی‌رحمانه نه تنها در روند نهضت اسلامی و بیداری اسلامی خللی ایجاد نمی‌کند بلکه روح صبر و استقامت را بر کالبد انقلاب اسلامی می‌دمد و آتش غیرت را در دل مسلمین جهان شعله‌ور می‌سازد تا روزی که منجی عالم بشریت پرچم پیروزی اسلام را با دستان مبارک خویش بر افرازد.

اینک ما فرهنگیان و دانش‌آموزان بسیجی شهر تهران با تأسی از رهبر آزاده خود ظلم و جنایات آشکار رژیم جعلی اسرائیل و حمایت بی‌دریغ آمریکا از فرزند نامشروع خود در غزه را محکوم کرده و به رژیم صهیونیستی اعلام می‌کنیم این فجایع وحشیانه جز رسوایی آنها در افکار مردم جهان و آشکار کردن ترس و وحشت آنها از بیداری اسلامی حاکم در منطقه برایشان نتیجه‌ای در بر نخواهد داشت.

ضمن اعلام همبستگی با مردم غیور و مقاوم غزه اعلام می‌داریم ای غزه، ای خون جاری انتفاضه بیدار باش و مقاوم، که ما نیز خصم صهیونیسم غاصبیم و تا پای جان در مصاف حق و باطل خواهیم ایستاد و در هر کجای جهان پرچمی برای حمایت و دفاع از ستمدیدگان برافراشته شود از آن حمایت خواهیم کرد و منتظر امر امام امتمان هستیم که اگر اذن دهد در اولین فرصت نماز جماعت در تلاویو برگزار می‌کنیم.

در خاتمه بار دیگر به سازمان ملل متحد و به کسانی که به دروغ پرچم حقوق بشر به دست گرفته‌اند هشدار می‌دهیم روز جهانی قدس روز حیات اسلام نزدیک است و ادامه این رویه و حمایت آشکار در برابر این جنایات ددمنشانه و نقض قوانین بین‌‌المللی نتیجه‌ای جز بی‌اعتباری آنان در بین مردم جهان در پی نخواهد داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها