امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98628
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، متن بیانیه کانون سردفتران به این شرح ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، متن بیانیه کانون سردفتران به این شرح است:

بی تردید ستمکاران رستگار نخواهند شد(سوره انعام،آیه 21)

خانواده بزرگ دفاتر اسنادرسمی امسال هم‌نوا با مردم مظلوم و ستمدیده غزه و هم‌صدا با تمامی مظلومان در سراسر دنیا ندای حق طلبی سر خواهند داد و در کنار همه هموطنان ایران اسلامی به فرموده بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد.

پرچم رشید آزادی خواهی و استقلال طلبی همواره در تمام نقاط جهان برافراشته بوده و از دستی به دست دیگر منتقل شده و هرگز بر زمین نخواهد افتاد.

ملت سرافراز ایران هم صدا با ملت‌های مظلوم غزه و فلسطین، برقراری عدالت و تکریم حقوق انسانی را سر خواهند داد به امید روزگار ظهور یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج).

به حکم قرآن کریم نه ظلم باقی خواهد ماند و نه ظالم که خداوند وعده داده است: ... کسانی را که تقوا ورزیده اند نجات می‌دهیم و ستمکاران را در حالی که به زانو درافتاده اند در آن جا رها می‌کنیم (سوره مریم،آیه 72).
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها