امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۱۹:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98631
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 93
حاجی بابائیان در گفت‌‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: همایش ملی قانون، امربه معروف و نهی از منکر در هفته اول ...

حاجی بابائیان در گفت‌‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: همایش ملی قانون، امربه معروف و نهی از منکر در هفته اول ماه محرم مصادف با آبان‌ماه سال 1393 برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اجرای مقدمات برگزاری این همایش افزود: ۳ کمیته برای برگزاری همایش تشکیل شده است. کمیته برنامه ریزی، کمیته پژوهشی و کمیته اجرایی. همچنین در سراسر کشور طی سه مرحله برنامه‌هایی را خواهیم داشت که نتایج آن به همایش ملی قانون، امربه معروف و نهی از منکر منتج خواهد شد.

حاجی‌بابائیان چگونگی جمع‌آوری نظرات کارشناسی فعال در عرصه امر به معروف و نهی از منکر را تشریح کرد و گفت: در کمیته پژوهشی محورهایی را تعیین کردیم که حول این محورها مباحثی طرح خواهد شد و این مباحث را به تمام دادگستری‌های استان‌های کشور خواهیم فرستاد.

مدیر کل فرهنگ عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه بیان کرد: در دادگستری‌های استان‌ها نشست‌هایی با حضور دادستان‌های هر استان و شهرستان و همینطور افراد دیگری که به نوعی در خصوص امر به معروف و نهی از منکر مرتبط هستند و ارجاعات این امر به آنها در حوزه قضایی مربوط می شود برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در پایان جمع‌بندی نظرات این عزیزان در موقعیت‌های محدود استانی و منطقه‌ای و سپس به همایش ملی قانون، امربه معروف و نهی از منکر فرستاده خواهد شد.

حاجی‌بابائیان اظهار کرد: نتایج این همایش برای برنامه‌ریزی‌های آتی قوه قضاییه به لحاظ فرهنگی در زمینه امر به معروف و نهی از منکر استفاده خواهد شد.

بنا به گفته مدیر کل فرهنگ عمومی معاونت فرهنگی قوه قضاییه این همایش در تهران برگزار می‌شود و محورهای همایش و همچنین مکان دقیق آن متعاقبا اعلام می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها