امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۴:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98632
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تفاهم‌نامه 3 جانبه بین اداره کل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش، دفتر ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تفاهم‌نامه 3 جانبه بین اداره کل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش، دفتر بهسازی و نظارت آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای کشور و اداره کل آموزش فنی‌وحرفه‌ای استان تهران به منظور برنامه‌ریزی و همکاری جهت برگزاری کارگاه‌های آموزشی گذر مهارتی و دوره‌های آموزشی مهارتی به دانش‌آموزان شرکت کننده در مرحله کشوری مسابقات فرهنگی و هنری و اعطای گواهینامه حضور در دوره آموزشی سازمان فنی‌وحرفه‌ای منعقد شد.

در این تفاهم‌نامه، اعلام زمان و مکان برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری (مرحله کشوری)، پیش‌بینی فضای آموزش و اسکان و حضور مربیان آموزش فنی و حرفه ای در مسابقات و تکمیل و تأیید فهرست اسامی برگزیدگان مرحله کشوری مسابقات فرهنگی و هنری و دارای استاندارد به اداره کل آموزش فنی‌وحرفه‌ای استان تهران جهت صدور گواهینامه‌های استاندارد با کد بین‌المللی به عنوان بخشی از تعهدات اداره کل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش آمده است.

بر این اساس تأمین مربی و برگزاری دوره‌های آموزشی مهارتی در رشته‌های مورد توافق برای دانش‌آموزان شرکت کننده در مرحله کشوری مسابقات فرهنگی و هنری، اعطای گواهینامه دوره‌های آموزشی برای دانش‌آموزان شرکت کننده در مرحله کشوری مسابقات فرهنگی و هنری و اعطای گواهینامه بین‌المللی مهارت برای دانش‌آموزان رتبه‌های اول تا سوم مرحله کشوری مسابقات فرهنگی و هنری در رشته‌های مورد توافق و دارای استاندارد آموزش شغل و شایستگی در تعهدات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در تفاهم‌نامه تصریح شده است.

همچنین مقرر شد کارگروهی متشکل از کارشناسان اداره کل فرهنگی و هنری و اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران جهت برنامه‌ریزی دقیق اجرایی تشکیل شده و جزئیات اقدامات پس از موافقت، تأیید و تصویب این کارگروه اجرایی شود.

تمامی اقدامات اجرایی این تفاهم‌نامه از قبیل تأمین مربیان آموزشی و اعطای گواهینامه از طریق اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران و با اطلاع دفتر بهسازی و نظارت آموزشی سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور انجام خواهد شد.

این تفاهم‌نامه از تاریخ امضا به مدت 2 سال قابل اجراست و با توافق هر 3 طرف قابل تمدید خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها