امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۲۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98637
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در آخرین جلسه مسئولان تشکل‌های دانش‌آموزی کشور که با حضور معاونت پرورشی و ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در آخرین جلسه مسئولان تشکل‌های دانش‌آموزی کشور که با حضور معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی، دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان و رئیس سازمان جوانان هلال‌احمر به میزبانی سازمان دانش‌آموزی برگزار شد، اعضا با انتشار بیانیه مشترک خواستار توقف جنگ نابرابر علیه مردم مظلوم خصوصاً دانش‌آموزان غزه شدند.

در متن بیانیه شورای هماهنگی تشکل‌های دانش‌آموزی در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در قتل عام مردم مظلوم غزه آمده است: اینک زخم دیرین جهان اسلام در واپسین روزهای ماه ضیافت الهی و در آستانه روز جهانی قدس دوباره سر باز کرده در حالی که زخمی تازه از خنجر جهالت و افراطی گری دل مسلمانان جهان را به رنج آورده است. آن هم در جهانی که داعیه دارانش مدام دم از انسانیت و حقوق بشر می‌زنند؛ چگونه است که چشمان کور دل آنان دریده شدن تن نحیف کودکان نورس و سالمندان و دانش‌آموزان را در چنگال رژیم اشغالگر صهیونیستی می‌بیند و دم برنمی آورد؟!

اکنون ما اعضای تشکل‌های دانش‌آموزی ایران اسلامی اعم از سازمان بسیج دانش‌آموزی، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، سازمان دانش‌آموزی و سازمان جوانان هلال احمر ضمن ابراز همدردی با مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین به ویژه دانش‌آموزان غیور غزه و محکوم کردن جنایات فجیع قصابان صهیونیست، از تمامی مجامع و نهادهای بین‌المللی خواستاریم تا در برابر جنایات این رژیم اشغالگر سکوت نکرده و تمام توان حقوقی و قانونی خود را در توقف این جنگ نابرابر به کار گیرند.

دانش‌آموزان نستوه غزه نیز بدانند، دانش‌آموزان ایران اسلامی استوارتر از گذشته از مقاومت و ایستادگی شما عزیزان حمایت نموده و از هر اقدامی که شایسته باشد فروگذار نخواهند کرد؛ رژیم صهیونیستی نیز بداند که به زودی شاهد جلوه دیگری از حماسه و مقاومت مردم مسلمان فلسطین خواهد بود و بار دیگر خوارتر از گذشته به کمینگاه خود خواهد گریخت.

ما دانش‌آموزان ایران اسلامی با شکوه‌تر از همیشه دوشادوش ملت و تمامی مسلمانان و آزاداندیشان جهان در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور گسترده یافته و شعار «مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل» را دوباره فریاد خواهیم زد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها