امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۷:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98640
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
پرویز سروری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه روایت و احادیث متعددی وجود دارد که از سوی حضرت رسول اکرم (ص) و امامان در خصوص عفاف ...

پرویز سروری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه روایت و احادیث متعددی وجود دارد که از سوی حضرت رسول اکرم (ص) و امامان در خصوص عفاف و حجاب مطرح شده است، گفت: ما به عنوان مسلمان موظیم آنها را رعایت کنیم.

وی تصریح کرد: هم اکنون در پارلمان‌های اروپا موضوع همجنس بازی را رواج می‌کنند و این در حالی است که همین پارلمان‌ها، ایران را به دلیل اینکه این کار را انجام نمی‌دهد محکوم می‌کند.

سروری خاطرنشان کرد: احکام دینی زیادی وجود دارد که بر امنیت بانوان در فضاهای مناسب و آزادی و آرامش محیط‌های متناسب آنها اشاره کرده است و این در حالی است که شهرداری تهران نیز جدیداً بخشنامه‌ای را برای این امر ابلاغ کرده است.

عضو شورای شهر تهران در ادامه در خصوص بخشنامه اخیر شهرداری تهران گفت: BBC این بخشنامه و تفکیک جنسی را به گونه‌ای مطرح کرده‌ است که انگار قرار است دیوارکشی در شهرداری انجام شود و متأسفانه در داخل نیز برخی از افراد با BBC همنوا شده و این موضوع را در بوق کردند.

وی خاطرنشان کرد: قطعاً با اجرای این بخشنامه شرایط بهتری برای بانوانی که در شهرداری مشغول به کار هستند فراهم خواهد شد.

سروری گفت: خیلی از بانوان در شهرداری تهران خواستار اجرای شدن بخشنامه اشاره شده هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار