امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۲۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98646
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش  خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدحسن وساق ضمن اعلام خبر فوق افزود: عملیات احداث دال بتنی زیرگذر تقاطع بزرگراه شهید بابایی ...

به گزارش  خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدحسن وساق ضمن اعلام خبر فوق افزود: عملیات احداث دال بتنی زیرگذر تقاطع بزرگراه شهید بابایی با بزرگراه شهید باقری در بخش کندروی شمالی به اتمام رسیده و به این ترتیب سقف زیرگذر مذکور به طور صد در صد تکمیل شده است.

محمد حسن وساق با اعلام جابجایی معارض لوله 12 اینچ گاز از زیر بخش تندروی جنوبی بزرگراه شهید بابایی، برطرف شدن این مانع اجرایی را سبب تسریع عملیات خاکبرداری زیرگذر دانست و افزود: پیشرفت عملیات خاکبرداری از زیر دال بتنی زیرگذر بزرگراه شهید بابایی با بزرگراه شهید باقری، به مرز 70 درصد رسیده است.

وی در تشریح پیشرفت عملیات اجرایی در سایر بخش های پروژه، یادآور شد: با وجود آنکه بخشی از مسیرهای دسترسی جنوب به غرب و شرق به جنوب در محدوده اراضی نظامی واقع شده است اما عملیات خاکبرداری، تحکیم بستر و جدولکاری در تمام بخش هایی که امکان فعالیت عمرانی فراهم است، ادامه دارد.

در کمتر از یکسال گذشته، تلاش برای برقراری ارتباط بزرگراه شهید باقری با باند شمالی بزرگراه شهید بابایی روی احداث یک مسیر زیرگذر متمرکز شده است؛ زیرگذری که با عبور از عرض بزرگراه شهید بابایی وظیفه تامین دسترسی های جنوب به غرب و شرق به جنوب را بر عهده دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها