امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۴:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98647
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش  فارس، درابتدای این مراسم، حجت الاسلام ناصحی رئیس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران سخنان خویش ر ابا بیان فضائل ماه مبارک ...

به گزارش  فارس، درابتدای این مراسم، حجت الاسلام ناصحی رئیس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران سخنان خویش ر ابا بیان فضائل ماه مبارک رمضان وابعاد بزرگ شخصیتی نخستین امام همام شیعیان،حضرت علی(ع) آغازکرد و گفت: این ایام فرصت مناسبی است برای خودسازی وتزکیه نفس که امیدواریم برکات آن شامل حالمان شده و بتوانیم برای آخرتمان باقیات وصالحاتی را فراهم نمائیم.

وی با اشاره به این نکته که افرادزیادی درمساجد تربیت وبااحکام الهی و قرآن آشنا شده اند،اظهارداشت: عمل پسندیده احداث مسجد ومشارکت درآن،ازجمله اعمالی است که پیشوایان دینی مابارها وبارها برانجام آن تأکید وتوصیه های مؤکدی راداشته اندو چه زمان باعظمتی برای احداث بنای جدیداین مکان مقدس یعنی لیالی قدردرنظرگرفته شده که امیدوارم باعنایت نخستین امام همام شیعیان،همت والای شهردارمنطقه و تخصیص اعتبارات لازم ازسوی شورای اسلامی شهر این عملیات درکوتاه ترین زمان ممکن به اتمام برسد.

همچنین درادامه مراسم وحید نوروزی شهردارمنطقه 18از افتتاح بنای جدید این مسجد درعید سعید فطر سال آینده خبر داد.

وی به موضوع احداث تعداد 7 مسجد ازمجموع تعداد110مسجدی که قراراست درپایتخت ساخته شود، اشاره کرد وافزود:بنا به تأکیدات ویژه شهردارتهران،اراضی مورد نیازاحداث این تعداد ازمساجد تأمین ومدیریت شهری منطقه تاحدامکان نیزدرمراحل ساخت به خیرین و هیأت امنای این اماکن کمک خواهدکرد تابا افزایش مساجد ، شعائر اسلامی و مذهبی در این بخش از پایتخت گسترش یابد.

نوروزی اضافه کرد:مدیریت شهری منطقه این افتخارراداردکه همزمان باحلول ماه مبارک رمضان ، به تمامی تعهدات مادی و معنوی خویش نسبت به مساجدو سایر اماکن مذهبی عمل کرده و در همین جا اعلام می نمایم پس از احداث بنای جدید مسجد امام هادی (ع)،تمام قرآنهای دارالقرآن و کتابخانه مجهز این مکان مقدس رانیز فراهم نماید.

شهردار منطقه 18بخش پایانی سخنان خویش را به هجمه های ناجوانمرادانه اخیر بر علیه دکتر قالیباف شهردار تهران اختصاص دادوتصریح کرد:متأسفانه برخی افراد ، ازسخنان ایشان در رابطه با فعالیت بانوان در پستهای اجرائی سوء تعبیر کرده و این هجمه ناجوانمرادانه را براه انداخته اند ، درحالیکه اصل موضوع این است که کتر قالیباف مخالف حضور بانوان در مسئولیتهائی که بدلیل ترافیک بالای کاری ،بسیارزمانبربوده وخستگی مفرطی رابهمراه دارد همچون مدیر دفتری شهردار یا مدیر سازمانی در شهرداری تهران هستند .

گفتنی است همزمان بازمان اذان مغرب وعشاء نیزکلنگ احداث بنای جدید مسجد امام هادی(ع) توسط حجت الاسلام والمسلمین ناصحی رئیس کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران و دکتر وحید نوروزی شهردار منطقه به زمین خورد و در ادامه نیز حاضرین در ضیافت افطار شرکت کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها