امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98651
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
امین حسین نقشینه در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره شرایط جوی کشور در روز قدس، اظهار داشت:‌ در روز قدس(جمعه هفته جاری) پدیده جوی خاصی برای نقاط ...

امین حسین نقشینه در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره شرایط جوی کشور در روز قدس، اظهار داشت:‌ در روز قدس(جمعه هفته جاری) پدیده جوی خاصی برای نقاط مختلف کشور پیش‌بینی نمی‌شود. البته افزایش نسبی دمای هوای در سراسر کشور دور از انتظار نیست.

کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه افزود: طی این روز در شمال سیستان و بلوچستان ،جنوب سمنان، جنوب خراسان جنوبی و قم شاهد وزش باد و بروز گرد و خاک خواهیم شد.

وی درباره سرعت وزش باد در تهران در روز قدس، افزود: تهران در این روز وزش باد را تجربه خواهد کرد اما وزش باد از سرعت قابل ملاحظه‌ای برخوردار نخواهد بود.

نقشینه همچنین درباره بارندگی در مناطق مختلف کشور در روز قدس، گفت: در هیچ یک از مناطق کشور طی این روز بارندگی نخواهیم داشت.

کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: انتظار می‌رود که آسمان سواحل شمال کشور و همچنین جنوب استان سیستان و بلوچستان با تراکم ابر روبرو شود.

نقشینه درباره تغییرات دمایی تهران در این روز، خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود دمای هوای پایتخت در روز قدس به 42 درجه سانتی‌گراد برسد که این امر نشان از افزایش نسبی دمای هوا در این کلانشهر دارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها