امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98656
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
فرهاد رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان آوج استان قزوین اظهار کرد: یک دستگاه خودروی کشنده ولوو پس از برخورد با چهار خودرو و یک عابر ...

فرهاد رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان آوج استان قزوین اظهار کرد: یک دستگاه خودروی کشنده ولوو پس از برخورد با چهار خودرو و یک عابر پیاده در نهایت در بوستان آوه آوج متوقف شد.

وی افزود: این خودرو که از مسیر رزن به آوج در حال حرکت بود، در ورودی آوج دچار نقص فنی شد و ترمز آن از کار افتاد.

فرمانده انتظامی شهرستان آوج ادامه داد: این کامیون سرکش، در داخل شهر آوج ابتدا با یک دستگاه خودروی پژو 405 برخورد کرد که پژو به طور کلی دچار خسارت شد و در ادامه مسیر با یک عابر 50 ساله تصادف کرد.فرد عابر که از ناحیه کمر و پا دچار مصدومیت شده بود به بیمارستان انتقال یافت.

فرمانده انتظامی شهرستان آوج اضافه کرد: در این حادثه رانندگی، خودروی ولوو با یک دستگاه پژو 405 دیگر برخورد داشت و در ادامه در مقابل بوستان آوه با دو دستگاه کامیون پارک شده دیگر تصادف کرد و متوقف شد.

وی با اشاره به مصدومیت راننده تریلر و تخریب کامل بار آن، تصریح کرد: شهر آوج در سراشیبی و پس از گردنه آوج ـ رزن قرار گرفت و با توجه به اتفاقات مشابه فراوان، رانندگان باید با رعایت سرعت مطمئنه از تکرار اینگونه حوادث جلوگیری کنند.

انتهای پیام/77011/خ20/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها