امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۸:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98657
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش فارس؛ معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 16 با اعلام این خبر گفت: به منظور ایجاد فضای شاد و متنوع برای شهروندان، پروژه چند منظوره و موسیقایی ...

به گزارش فارس؛ معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 16 با اعلام این خبر گفت: به منظور ایجاد فضای شاد و متنوع برای شهروندان، پروژه چند منظوره و موسیقایی شکور به بهره برداری می رسد.

علی زندبا اشاره به اینکه این پروژه از بهار سال 93 آغاز شده، گفت: پروژه چند منظوره سالن موسیقی شهید آوینی در فرهنگسرای بهمن در تابستان سال جاری افتتاح می شود.

زند ادامه داد: بزرگترین سالن موسیقی کشور در زمینی با مساحت 3 هزار و 500 متر مربع در ساختمانی با 5 هزار و 50 متر مربع بنا دارای قابلیت هایی از جمله سالن چند منظوره بر پایه فعالیت موسیقایی با 350 متر مربع وسعت سن و گنجایش 1542 نفر، بخش VIP دارای 19 صندلی، 10 جایگاه معلولان و جانبازان، ساختمان اداری، گالری و نگارخانه، رستوران دو طبقه، اتاق های رختکن هنرمندان و اتاق گریم است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 16 در ادامه درباره وضعیت احداث و اجرای این پروژه افزود: در حال حاضر فعالیت اجرایی و کار احداث تکمیل شده و سالن در حال تحویل به فرهنگسرای بهمن است.

زند در پایان گفت: در فرآیند طراحی فنی و مهندسی این پروژه برای نخستین بار در ساخت سازه‌های ساختمانی، با حذف 8 ستون موجود به شیوه پل های معلق، در طراحی سازه از سیستم فشاری به روش کششی و تغییر فرم داده است.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها