امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98660
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
غلامحسین دارایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: با اجرای طرحی در راستای مبارزه با مواد مخدر در استان قزوین، 13 قاچاقچی و 23 ...

غلامحسین دارایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: با اجرای طرحی در راستای مبارزه با مواد مخدر در استان قزوین، 13 قاچاقچی و 23 خرده‌فروش و نگهدارنده مواد مخدر در این استان دستگیر شدند.

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان تاکستان در سه اقدام اطلاعاتی، 9 قاچاقچی را هنگام انتقال شش کیلو و 500 گرم تریاک دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین ادامه داد: همچنین از ابتدای هفته جاری تاکنون مأموران انتظامی شهرستان بویین زهرا دو قاچاقچی مواد مخدر را در پاکسازی نقاط آلوده در این شهرستان دستگیر و یک کیلو و 700 گرم انواع مواد از آنان کشف و ضبط کردند.

دارایی تصریح کرد: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین نیز در اقدامی دیگر دو قاچاقچی مواد مخدر را همراه یک کیلوگرم تریاک، 255 گرم شیشه و هشت گرم هروئین دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین خاطرنشان کرد: با اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده در هفته جاری، در شهرستان آبیک 15 خرده‌فروش و نگهدارنده با 265 گرم انواع مواد مخدر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

وی دستگیری هشت نفر در شهرستان قزوین را از دیگر اقدامات پلیس در این استان برشمرد و خاطرنشان کرد: اجرای این طرح در روزهای آینده نیز ادامه دارد.

انتهای پیام/77011/س20/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها