امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 30
۰۱:۴۹
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 987
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۸
تعداد بازدید: 430
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، «دست‌های سنگی» مضمونی ورزشی در ارتباط یا رشته مشت‌زنی دارد و زندگی حرفه‌ای روبرتو دوران را ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، «دست‌های سنگی» مضمونی ورزشی در ارتباط یا رشته مشت‌زنی دارد و زندگی حرفه‌ای روبرتو دوران را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد.

از سال 2010 به این سو، صنعت سینما در تلاش بوده است تا قصه زندگی این قهرمان سنگین وزن رشته مشت‌زنی را به صورت یک فیلم سینمایی در آورد.

در آن زمان اعلام شد جاناتان جاکوبویچ این درام ورزشی شرح حال گونه را کارگردانی خواهد. فیلم‌نامه فیلم را نیز خود وی براساس قصه یک کتاب شرح حال گونه نوشته بود.

حالا صنعت سینما دوباره تصمیم گرفته این پروژه مورد علاقه خود را در دستور تولید قرار دهد و آن را با بازیگران تازه‌ای جلوی دوربین ببرد.هزینه تولید فیلم حدود 40 میلیون دلار ارزیابی شده است.

رابرت دنیرو در «دست‌های سنگی» در نقش ری آرسل بازی خواهد کرد. آرسل برای سه سال مربی اصلی روبرتو دوران بود و در زندگی حرفه‌ای و ورزشی این مشت‌زن، نقش ویژه و حیاتی داشت.

برای بازی در نقش روبرتو دوران هم ادگار رامیرز انتخاب شده است. او پیش‌ از این در فیلم‌های «خشم تایتان‌ها» و «سی دقیقه پس از نیمه شب» بازی کرده است.

اهل فن می‌گویند او کار سختی را پیش روی خود دارد، زیرا روبرتو دوران از یک سری مشکلات روحی و روانی رنج می‌برد و بازی در نقش چنین کاراکتری، کار ساده‌ای نیست.

روبرتو دوران اهل کشور پاناما بود و برای پنج بار عنوان بهترین مشت‌زن بین‌المللی را در مسابقات جهانی به نام خود ثبت کرد.او به خاطر ضربه های خاصی که در زمان مسابقات می زد،لقب مردی با دست های سنگی را گرفت

در سال 2010 که قرار بود برای اولین بار «دست‌های سنگی» جلوی دوربین برود، آل پاچینو و گائل گارسیا برنال نامزد بازی در دو نقش اصلی آن بودند.

کلید فیلم‌برداری «دست‌های سنگی» ماه سپتامبر در کشور پاناما زده می‌شود. خط اصلی قصه فیلم بر روی دورانی تمرکز می‌کند که روبرتو دوران با شوگر ری لیونارد مبارزه‌ای جنجالی کرد و در پایان این مسابقه، بازنشستگی خود را اعلام کرد.

او در پایان این مسابقه بود که جمله معروف خود،«نو ماس» (به معنی «دیگر بس است») را به زبان آورد. سازندگان فیلم امیدوارند با تولید آن، روزهای طلایی ورزش مشت‌زنی را در جلوی چشم تماشاگران سینما دوباره زنده کرده و به نمایش بگذارند.

رابرت دنیرو حدود دو دهه قبل ،در درام ورزشی و شرح حال گونه ،گاو خشمگین» در نقش   قهرمان مسابقات مشت زنی بازی کرد.او برای این فیلم، اسکار بهترین بازیگر مرد را گرفت.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها