امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۷:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98719
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، 6 عنوان انیمیشن مرتبط با مسئله فلسطین جهت پخش از این شبکه در روز قدس ، در نظر گرفته شده است. انیمیشن ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، 6 عنوان انیمیشن مرتبط با مسئله فلسطین جهت پخش از این شبکه در روز قدس ، در نظر گرفته شده است.

انیمیشن «آرزوهای کوچک» که بازگو کننده آرزوهای کودکان فلسطینی است، به کارگردانی و نویسندگی مهدی زرگری و تهیه‌کنندگی مرکز پویانمایی صبا تولید شده و در ساعت 9:40 روز جمعه از این شبکه پخش خواهد شد.

انیمیشن «آفتاب در قفس» یکی دیگر از برنامه‌های مناسبتی شبکه پویا در روز قدس است که در ساعت 11:30 از این شبکه پخش خواهد شد. داستان این انیمیشن، داستان غصب سرزمین فلسطین توسط استکبار جهانی است.

انیمیشن «مقاومت» نیز که بازگو کننده داستان یک نوجوان فلسطینی در مقابله با تانک‌های اسرائیلی است عنوان ویژه برنامه دیگری است که برای پخش در ساعت 13:19 از شبکه پویا در نظر گرفته شده است.

«خانه من کجاست» و «مرز دوستی» عنوان 2 انیمیشنی است که به لحاظ موضوعی با مسئله فلسطین مرتبط بوده و در مرکز پویانمایی صبا تهیه و تولید شده‌اند.

انیمیشن «پرستوهای سرزمین کنعان» نیز که به موضوع ایثار و مقاومت اختصاص داشته و در سیمای مرکز آذربایجان غربی تولید شده است عنوان یکی دیگر از ویژه برنامه های مناسبتی شبکه پویا در روز قدس است که در ساعت 21 از این شبکه پخش خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار