امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۰۶:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98722
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مرتضی گودرزی دیباج مدیر مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری در نشست خبری گردهمایی ...

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مرتضی گودرزی دیباج مدیر مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری در نشست خبری گردهمایی حمایت از مردم مظلوم غزه با عنوان «غزه تنها نیست» که امروز در تالار اندیشه این حوزه برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع فلسطین و وقایعی که این روزها شاهد آن هستیم، تکلیفی به دوش هنرمندان آزادی‌خواه جهان است تا با روحیه‌ای متعهدانه و انسان مدارانه با خلق آثار این صحنه‌ها را ثبت کنند.

وی ادامه داد: در حال حاضر در جهان جنگ رسانه‌ای نیز رخ می‌دهد و یک سوی این جبهه، اهالی رسانه هستند؛ در این وضعیت که دشمنان بشریت در فلسطین جولان می‌دهند، رسانه‌ها باید حقیقت و واقعیت را پوشش داده و به گوش جهان برسانند. در واقع این یک وظیفه انسانی است.

مدیر مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری یادآور شد: هنرمندان و رسانه‌ها در این نبرد مسئولیت بیشتری بر عهده دارند و نباید وضع کنونی غزه را در ردیف سایر رویدادهای خبری قرار دهند؛ لذا انتظار می‌رود هنرمندان، اساتید و پیشکسوتان هنری کشور و خیل عظیم هنرمندان جوان حضور جدی در حمایت از مردم مظلوم غزه داشته باشند.

گودرزی دیباج بیان داشت: حوزه هنری در ربع قرن پیش، اقدام به طراحی و اجرای میدان فلسطین کرد و هنوز هم روی موضوع دفاع از فلسطین پافشاری می‌کند؛ در این راستا فردا همزمان با گردهمایی هنرمندان، اقدام به افتتاح نمایشگاه هنرهای تجسمی خواهیم کرد و این کار مختص نزدیک شدن به روز جهانی قدس نخواهد بود و ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها