امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98727
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،در این شماره علاوه بر جداول تولید و فروش و آخرین اخبار تولید و اکران سینمای ایران و همچنین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،در این شماره علاوه بر جداول تولید و فروش و آخرین اخبار تولید و اکران سینمای ایران و همچنین معرفی فیلم های روز سینمای جهان، گزارش کامل «چهاردهمین جشن حافظ» را نیز می‌خوانید.

در این بخش ضمن خواندن گزارش این جشن سینمایی/تلویزیونی، می توانید عکس های اختصاصی و جذاب متن و حواشی آن را نیز ببینید. گزارش ضیافت خصوصی شام دنیای تصویر و اهدای جوایز نقدی برندگان نیز بخش دیگری از این گزارش مصوّر و خواندنی است.

جدول فروش، جدول تولید و اخبار تولید و اکران سینمای ایران،«استراحت مطلق»: کاهانی و بازگشت به فضای اجتماعی صریح،باباپور و خانم دکتر در یک روایت کمدی (گفتگو با شاهین باباپور کارگردان «دیوار شیشه‌ای»)،یک فیلمساز زن با کیارستمی و تهرانی (گفتگو با فائزه عزیزخانی کارگردان «روز مبادا»)،شاه حسینی، شهبازی، بهداد و دختران (گفتگو با شهرام شاه حسینی کارگردان «خانه دختر»)،تناقض‌های یک سینمادوست در سفر به فرنگ (گفتگو با احمد احمدی، تهیه کننده «رد کارپت»)،بحران آبروداری در خانواده ی ایرانی (گفتگو با مهدی رحمانی کارگردان «برف»)،بن بست‌های جوانان امروز در قالب گذشته (گفتگو با مهرشاد کارخانی کارگردان «دربست آزادی»)،مسعودشاهی و بیست وهشتمین جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان،مسافرآستانه و مأموریت های جدید موسسه رسانه های تصویری و ...گزیده‌ای از سایر بخش های این شماره هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها