امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۷:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98744
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 128
«محمد شکیبانیا» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: برنامه «شب‌های شیدایی» 5 سال است که روی آنتن می‌رود و ما پس از 4 سال، امسال مجری ...

«محمد شکیبانیا» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: برنامه «شب‌های شیدایی» 5 سال است که روی آنتن می‌رود و ما پس از 4 سال، امسال مجری برنامه را که آقای سیدجواد هاشمی بود، تغییر دادیم که البته تغییر آن هم به دلیل کاری بود که ایشان برعهده داشتند و خودشان نتوانستند به این برنامه بیایند.

وی ادامه داد: در سری جدید تلاش کردیم در برنامه‌مان آیتم‌هایی داشته باشیم که لزوما در یک برنامه تلویزیونی استفاده نمی‌شود. به عنوان مثال آیتم مهم ما بخش مهمان است که یا 2 خواننده، 2 مهمان مذهبی و یا خواننده پاپ داریم. ضمن اینکه هر شب یک بازیگر به این برنامه می‌آید که در یک اثر دفاع مقدسی ایفای نقش کرده است و ما پس از پخش بخش‌هایی از برنامه درباره آن با بازیگر صحبت می‌کنیم.

شکیبانیا اظهارداشت: البته یک بخشی از برنامه به شوی لیزری و آب نمایش اختصاص دارد که البته هر شب تکرار می‌شود و این بخش روی آنتن نیز نمی‌رود. این بخش از نظر مردم بسیار جذاب است و استقبال بسیاری از آن می‌شود.

وی تصریح کرد: امسال ما توجه ویژه‌ای به شهدای انقلاب داشته‌ایم. به عنوان مثال در یک قسمت به بمباران شیمیایی مردم سردشت پرداختیم و یا در روز یک مرداد که سالگرد ترور شهید رضایی‌نژاد است، قصد داریم خانواده این شهید بزرگوار را دعوت کنیم. همچنین طبق برنامه‌ریزی‌هایمان می‌خواهیم نمونه خودرو شهدای هسته‌ای را که آیتم‌های ویژه‌ای در طول برنامه برای آنها ساخته‌ایم را هم در قالب یک نمایشگاه به نمایش مردم بگذاریم. مطمئن هستم این اتفاق مردم را با جنایاتی که بر حق دانشمندان هسته‌ای ایران شده است، بیشتر آشنا می‌کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها