امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98748
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «محبوبه معراجی‌پور» نویسنده کتاب «عباس دست طلا»، اثر مورد توجه مقام ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «محبوبه معراجی‌پور» نویسنده کتاب «عباس دست طلا»، اثر مورد توجه مقام معظم رهبری و یکی از آثار پرفروش نشر فاتحان در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران درباره حملات وحشیانه و غیرانسانی رژیم صهیونیسم به غزه یادداشتی تحت عنوان «کودک مظلوم غزه!» نوشته و آن را در اختیار این خبرگزاری قرار داده است که در ذیل آن را می‌خوانید:

کودک مظلوم غزه!

دست‌های خالیت را دیدیم که رو به آسمان بالا بود. ضجه‌هایت را در غم از دست دادن پدر، مادر و عزیزانت شنیدیم. کنار جسد بی‌جانشان نشسته بودی و به التماس می‌خواستی از جای برخیزند و سایه سرت باشند.

چشم‌های اشکبارت را دیدیم و ما هم گریستیم. نظاره‌گر قلب شکسته‌ات بودیم، قلب ما هم شکست. دیدیم که این جماعت کافر و نااهل با تو، خانواده و هم وطنانت چه کردند. اُف بر آنان که عزیزانت را به خون نشاندند و خانه‌ات را ویران کردند. ما را هم در غم خود شریک بدان.

پایمردی از سر گیرید. در حمایت از مظلومیت شما روز قدس از نای جان فریاد بر می‌آوریم: مرگ بر اسرائیل. ما بی‌خیال صهیون کافر نمی‌شویم.

محبوبه معراجی‌پور

31 تیر 1393

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها