امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۷:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98751
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۲۳
تعداد بازدید: 87
به گزارش فارس، عبدالحسین مختاباد با اشاره به برخی شایعات منتشر شده در مورد زنان در شهرداری تهران، گفت: تعداد قابل توجهی از زنان در مجموعه شهرداری در ...

به گزارش فارس، عبدالحسین مختاباد با اشاره به برخی شایعات منتشر شده در مورد زنان در شهرداری تهران، گفت: تعداد قابل توجهی از زنان در مجموعه شهرداری در رده‌های مختلف مشغول به کار هستند.

به گفته مختاباد در این سال‌ها تلاش‌های خوبی برای ارتقای جایگاه زنان صورت گرفته است.

به اعتقاد این عضو شورای اسلامی شهر تهران، برخی مطالبی که درباره تضعیف جایگاه زنان منتشر می‌شود، صحیح نیست.

مختاباد با بیان اینکه در بعضی از مدیریت‌ها در مجموعه شهرداری تهران کار ادرای تا 9 شب به طول می‌کشد، گفت: قطعا خانم‌ها نمی‌توانند تا آن ساعت در ادارات مشغول به فعالیت باشند.

مختاباد با تاکید بر اینکه تصمیم مناسبی اتخاذ شده است، تصریح کرد: باید شغل‌هایی به بانوان واگذار کنیم که محدوده کاری آن تا ساعات اداری باشد.

وی افزود: کار بانوان باید به شکلی باشد که ضمن حفظ بنیان‌های خانواده، آنها بتوانند به خوبی در خانواده نیز به ایفای وظایف بپردازند.

وی با تاکید بر این موضوع که در هیچ جای دنیا اینچنین نیست که بانوان تا دیر وقت در ادارات مشغول به کار باشند، گفت: چرا که موقعیت زن بودن و ایفای وظایف مادری بسیار مهم است و وقتی فرزندان وارد خانه می‌شوند، در صورتی که مادر آن‌ها در منزل حضور نداشته باشد، دچار مشکلات روحی می‌شوند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها