امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۲:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98754
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۲۳
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرنگار فارس، لاله افتخاری با بیان اینکه اگر فضای کاری بانوان و آقایان در محیط های کاری تفکیک شده باشد خود پرسنل راحت تر هستند، افزود: این ...

به گزارش خبرنگار فارس، لاله افتخاری با بیان اینکه اگر فضای کاری بانوان و آقایان در محیط های کاری تفکیک شده باشد خود پرسنل راحت تر هستند، افزود: این موضوع از نظر عقلانی نیز قابل توجه بوده و کار خوبی محسوب می شود.

دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درخصوص تفکیک محیط های کاری خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح خانم ها و آقایان راحت تر نیز هستند. حتی اگر این کار در کلاس های درس و دانشگاه نیز اتاق بیفتد، افراد می توانند راحت تر فعالیت کاری خود را انجام دهند.

نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه برای این جداسازی ها الزامی وجود ندارد، اظهار کرد: به هر حال کار ارزشمندی است که اگر اجرایی شود تبعات خوبی را به همراه خواهد داشت و این در حالیست که خللی در انجام وظایف افراد ایجاد نمی کند.

وی با بیان اینکه این کار در کشورهای دیگر نیز انجام شده است، ادامه داد: در حوزه های اشتغال، حمل و نقل، فضاهای آموزشی، اماکن عمومی، فضاهای تفریحی و ... این طرح در کشورهای دیگر نیز انجام شده است.

انتهای پیام/

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها