امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۴:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98755
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۲۳
تعداد بازدید: 21
مرتضی موسی‌خانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس قزوین، مستقر در سالن اصلی مسابقات جهانی ربوکاپ برزیل 2014، نتایج تیم‌های ایرانی در روز دوم این مسابقات را ...

مرتضی موسی‌خانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس قزوین، مستقر در سالن اصلی مسابقات جهانی ربوکاپ برزیل 2014، نتایج تیم‌های ایرانی در روز دوم این مسابقات را اعلام کرد.

وی افزود: در لیگ فوتبالیست‌ساز کوچک تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، دانشگاه تهران (شعبه پردیس بین الملل کیش) و دانشگاه امیرکبیر به ترتیب با شکست تیم‌هایی از کشورهای برزیل، چین و تساوی با کشور آلمان به دور حذفی مسابقات صعود کردند.

موسی‌خانی ادامه داد: در این مرحله تیم دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به عنوان تیم برتر دور مقدماتی با تیمی از آلمان دیدار خواهد کرد.

وی عنوان کرد: تیم دانشگاه تهران (پردیس بین الملل کیش) دیدار سختی با نایب قهرمان جهان در سال گذشته خواهد داشت و تیم دانشگاه امیرکبیر نیز با تیمی از کشور میزبان دیدار خواهد کرد.

رئیس کمیته ملی ربوکاپ تصریح کرد: در لیگ فوتبالیست سایز متوسط تیم mrl دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با سه برد مقابل تیم‌های پرتغال، ژاپن و چین و دو باخت مقابل تیم‌های قهرمان و نایب قهرمان سال گذشته به عنوان 6 تیم پایانی به این مرحله راه یافت.

موسی‌خانی یادآور شد: در لیگ نائو تیم mrl دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با دو برد پیاپی مقابل تیم‌هایی از کشورهای تایوان و ترکیه به هشت تیم پایانی این دوره از مسابقات راه یافت.

وی اضافه کرد: در لیگ انسان‌نما (سایز کودک) تیم‌های mrl دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و تیم باست پژوه با برد تیم‌های استرالیا، فرانسه، اندونزی و چین جواز حضور در مرحله بعدی را کسب کردند.

موسی‌خانی عنوان کرد: در همین لیگ سایز نوجوان تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی پرند و دانشگاه امیرکبیر با برد و مساوی با تیم‌های برزیل و آمریکا شانس حضور برای صعود به مرحله بعدی را برای خود حفظ کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین بیان کرد: تیم دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان نیز در لیگ انسان‌نما (سایز بزرگسال) با یک باخت و یک مساوی به کار خود ادامه خواهد داد.

رئیس کمیته ملی ربوکاپ ادامه داد: در لیگ ربات خانگی تیم mrl دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و تیم دانشگاه امیرکبیر با کسب امتیازات لازم جزو هشت تیم صعود کننده روز دوم قرار گرفتند.

موسی‌خانی تصریح کرد: در لیگ ربات امدادگر واقعی تیم mrl دانشگاه آزاد اسلامی قزوین بعد از سه دور مسابقه به همراه تیم‌هایی از آلمان و اتریش به عنوان تیم برتر روز دوم به دور بعد صعود کرد.

وی ادامه داد: در همین لیگ تیم دانشگاه آزاد اسلامی یزد بخت خود را برای صعود به مرحله نهایی آزمایش خواهد کرد.

موسی‌خانی در خصوص لیگ‌های دانش‌آموزی گفت: در لیگ امدادگر پیشرفته B تیم «آر تو تی» ایران به مرحله بعد صعود کرد و با تیم‌هایی از کشورهای آلمان، آمریکا، چین، ژاپن و اتریش هم گروه شد.

وی عنوان کرد: در لیگ امدادگر ابتدایی A تیم اسلام از مدرسه اسلام اول شد و با تیم‌هایی از کشورهای مکزیک، آلمان، شیلی، ژاپن و برزیل هم‌گروه شد.

رئیس کمیته ملی ربوکاپ خاطرنشان کرد: در لیگ امدادگر پیشرفته الف تیم کاوش (سازمان جوانان هلال احمر) با کسب امتیازات لازم به مرحله بعد صعود کرد و با تیم‌هایی از کشورهای چین، انگلستان، سوئد، آرژانتین و ایتالیا هم‌گروه شد.

موسی‌خانی یادآور شد: در لیگ فوتبالیست پیشرفته تیم‌های خرد از دبیرستان خرد، فرزانگان 1، فرزانگان 4 و فرزانگان 6 که به مرحله بعد صعود کردند و باید در این مرحله با تیم‌هایی از کشورهای ژاپن، کره جنوبی، آلمان، مکزیک، برزیل، کانادا و سوئد به رقابت بپردازند.

انتهای پیام/2667/گ40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها