امروز : جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 27
۰۶:۲۹
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 988
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۸
تعداد بازدید: 453
«سید‌مصطفی حسینی» قاری نوجوان قرآن کریم و نفر سوم مسابقات قرآن کویت در رشته تلاوت در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل ...

«سید‌مصطفی حسینی» قاری نوجوان قرآن کریم و نفر سوم مسابقات قرآن کویت در رشته تلاوت در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس درباره رقبای اصلی‌اش در مسابقات کشور کویت گفت: سطح فنی این مسابقات بسیار بالا بود و اصلی‌ترین رقبای من از کشور‌های مغرب، الجزایر، پاکستان، مالزی و عراق بودند اما به لطف خدا موفق به کسب مقام سوم این رقابت‌ها شدم.

سطح برگزاری مسابقات کویت خوب بود

وی از برگزاری خوب این مسابقات خبر داد و گفت: برگزاری و میزبانی کشور کویت از این مسابقات بسیار مطلوب بود و رقابت‌ها با نظم بسیار بالایی برگزار شد، همچنین شرکت‌کنندگان در یکی از بهترین هتل‌های کشور کویت ساکن بودند.

نماینده کشورمان در مسابقات قرآن کویت در خصوص نحوه برگزاری این مسابقات گفت: قرعه‌کشی این مسابقات دو روز جلو‌تر انجام شد و شرکت‌کنندگان از زمان و ساعت مسابقه خود مطلع شدند، همچنین در این رقابت‌ها من حدود 13 سطر تلاوت کردم.

حسینی در خصوص داوری این مسابقات اظهار داشت: داوری این مسابقات خوب بود اما ظاهرأ در این مسابقات به ایرانی‌ها عنوان نمی‌دهند زیرا شرکت‌کننده کشور عراق تلاوت چندان مطلوبی نداشت اما به مقام دوم این مسابقات رسید.

حضور در این مسابقات تجربه خوبی بود

این قاری بین‌المللی قرآن کریم حضور در این مسابقات را یکی از تجربه‌های خوب زندگی خود بیان کرد و گفت: حضور در این مسابقات که با شرکت نمایندگان کشور‌های مختلف برگزار شد تجربه خوبی بود و باعث شد با قاریان مختلف که سبک‌های مختلف تلاوت را اجرا می‌کنند آشنا شوم.

هیچ‌گاه تمرین مسابقه‌ای نمی‌کنم

وی آرزوی نهایی خود در سطح مسابقات را کسب عنوان اول مسابقات بین‌المللی کشورمان بیان کرد و گفت: آرزوی من کسب مقام اول مسابقات بین‌المللی کشورمان است اما من هیچ‌گاه تمرین مسابقه‌ای نمی‌کنم، زیرا آرزوی بزرگ‌تر من این است که بتوانم یک تلاوت زیبا با زمان بالای یک ساعت ارائه دهم و همواره برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنم.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس مسابقات بین‌المللی قرآن کریم به میزبانی کشور کویت با حضور 104 شرکت‌کننده از 56 کشور جهان در سه رشته تلاوت، حفظ‌کل، و تلاوت سبعه از 13 لغایت 21 فروردین‌ماه 1392 در کشور برگزارشد که در رشته تلاوت به ترتیب نمایندگان کشور‌های الجزایر، عراق و ایران اول تا سوم شدند.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها