امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۴:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98803
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۵۲
تعداد بازدید: 105
خالد القدومی، نماینده حماس در ایران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حملات ...

خالد القدومی، نماینده حماس در ایران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه در ایام ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: روز

قدس سنت حسنه‌ای است که امام (ره) برای جمعه آخر ماه مبارک رمضان پی‌ریزی کردند و این روز نشان از وابستگی و پیوند ملت ایران به امت اسلامی دارد.

القدومی افزود: روز قدس امسال در حالی فرا می‌رسد که ما شاهد تجاوز رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم و بی‌دفاع غزه هستیم.

نماینده حماس در ایران تصریح کرد: باید روز قدس امسال یک پیام بسیار جدی مبنی بر اینکه امت اسلامی متحد و یکپارچه است و کاملاً جدی از ملت مظلوم فلسطین حمایت می‌کند، داشته باشد.

وی در خصوص همدردی ملت‌های مسلمان با رنج‌های مردم مظلوم غزه گفت: ما نباید به همسبتگی اکتفا، کنیم بلکه باید یک برنامه عملی داشته باشیم.

القدومی تأکید کرد: امروز ما شاهد یک فرصت تاریخی هستیم که مقاومت، پیروزی‌ها و دستاوردهای بسیاری را در عمق خاک دشمن صهیونیستی تحقق می‌بخشد؛ حماس و گردان‌های عز‌الدین قسام و همه نیروهای مقاومت از کشورهای عربی و اسلامی ارتش نمی‌خواهند که به جنگ اسرائیل بیایند.

نماینده حماس در ایران بر همین اساس اظهار داشت: تنها و یگانه خواسته ما از کشورهای اسلامی این است که موضع‌گیری‌های حمایتی از نیروهای مقاومت داشته باشند.

وی اضافه کرد: ما معتقدیم و ایمان داریم که این دولت پوشالی رژیم صهیونیستی رفتنی است و آزادی قدس انشالله نزدیک است.
انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها