امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۲۰:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 98820
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۳:۳۹
تعداد بازدید: 19
مسعود میرکاظمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از نگارش نامه 110 نفر از نمایندگان خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به منظور اختصاص ...

مسعود میرکاظمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از نگارش نامه 110 نفر از نمایندگان خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به منظور اختصاص وقت به مسئولان دولت قبل برای ارائه توضیح پیرامون استخدام‌ها و جذب خبر داد.

وی در بیان جزئیات نامه مذکور اظهار داشت: این نامه پیرامون گزارش آقای عسگری‌آزاد (جانشین معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور) درباره نیروی انسانی بود، زیرا پس از اظهارات آقای عسگری‌آزاد، آقای فروزنده معاون نیروی انسانی دولت قبل و آقای حاجی بابایی وزیر سابق آموزش و پرورش مطالبی را به خانه ملت ارائه دادند که قابل تأمل بود یعنی آن توضیحات گزارش آقای عسگری آزاد را به طور کامل رد می‌کرد و همین موضوع دغدغه نمایندگان برای نگارش آن نامه شد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: با توجه به مباحث مطرح شده از سوی آقای فروزنده نمایندگان به این جمع‌بندی رسیدند که لازم است مسئولان دولت قبلی نیز گزارشی از روند فعالیت‌ها ارائه کنند تا در نهایت مجلس با کسب اطلاعات جامع و نه به صورت یکطرفه تصمیم‌گیری کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها